Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves voltam valakivel, de a...

Kedves voltam valakivel, de a kedvességre sosem reagált, még csak meg sem köszönte sosem, így negatív lettem vele, amire rögtön reagált, amire bocsánatot kértem szintén kedvesen, de arra szintén nem reagált és ez megismétlődött párszor, hibás lennék?

Figyelt kérdés
Még passzív-agresszív embernek is nevezett, holott sosem bántottam ok.

2022. nov. 16. 13:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ok nélkül
2022. nov. 16. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Tojd le, ezek csak érdek emberek. Remélhetőleg megveri majd a sors.

Amúgy tuti nő volt.

2022. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért voltál kedves vele, hogy reagáljon?
2022. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
De ez most tényleg olyan, mintha csak azért cseszegetted volna a kedvességgel, hogy figyeljen rád, mint egy elhagyott gyerekre.
2022. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően kedves voltam vele meg figyelek erre ha kapcsolatba kerülök valakivel, nem gondolom hogy jó haragot tartani bárkivel is, de amikor azt érzem, hogy kedvesen reagálok, és a sokadik ilyennél ő szimplán levegőnek nézi, utána kiakadtam kicsit. Amikor az ember ad, ad és ad, és visszafelé még csak egy köszönöm sincs. Az amilyen a mosdó olyan a törölköző közmondás így nem teljesen igaz.
2022. nov. 16. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
És ő kért? Vagy csak adtál, hogy adjon valamit ő is?
2022. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Írt valami negatívat az életéből és arra illedelmesen reagáltam. Nem különösen kedves voltam, hanem egy alap kedvességre törekszem.
2022. nov. 16. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a bajod, hogy nem válaszolt. Felejtsd el.
2022. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

People pleaser vagy.

Senki nem kér a kedvességedből de te adod.

Amikor pedig valaki nem nyalja a segged emiatt akkor elkezded passzív agresszív módban manipulálni,hogy figyeljen rád és értékeljen.

2022. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Alap kedvességért nem vár el az ember semmit.
2022. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!