Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legyünk őszinték. Mi a negatív...

Legyünk őszinték. Mi a negatív tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Én magamnál önzőbb és akaratosabb embert nem is ismerek. Számomra csak az van amit én akarok.
2022. okt. 17. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
nekem nincs olyanom
2022. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
nagyon szerény vagyok
2022. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Saját magamat blokkolom a gondolataimmal, ezáltal tönkreteszem az életemet.

A sémáim miatt…

2022. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Extrém konfliktuskerülő és megalkuvó vagyok. De ezek miatt főként én szenvedek, a környezetem úgy jellemez, hogy "neked olyan jó természeted van..."
2022. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A zárkózottság, távolságtartás, erősen introverált személyiség.
2022. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Makacsság, bizalmatlanság, gyanakvás. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2022. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos sok van. Sokszor kisértenek paranoiás és depresszív gondolatok. Sokszor vagyok negatív és rosszul kezelem az érzelmeket.


De próbálok rajtuk változtatni.

2022. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár, de az életemre a legnagyobb hatással a döntésképtelenség, és az őszintétlenség van. Ha döntésre is jutok akkor gyakran megváltoztatom azt, próbálok valahogy visszatáncolni a következmények elől, néha saját magam és más emberek kárára is.

Illetve ritkán vagyok teljesen őszinte. Sőt, csak apróbb és jelentéktelen dolgokban vagyok őszinte, mint mondjuk ha megdícsérem valaki megjelenését. De nagy horderejű dolgokkal kapcsolatban sose, általában akkor sem ha a véleményemet kérdik.

Hirtelen ez a kettő jutott eszembe, amiket a legrosszabbnak tartok.

2022. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyers vagyok, lobbanékony, néha szándékosan gonosz.
2022. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Makacs, sokszor határozatlan vagyok, idegenekkel szemben nem tudok kiállni magamért kellően. Veszekedés alatt szándékosan nyers is, ezt szégyellem, de még azért jellemző rám, mert gyerekként, veszekedések alatt csak így hallottak meg a szüleim. Mindegyiken dolgozni kezdtem már egy ideje, és sikerült fejlődnöm.
2022. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!