Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem foglalkoznak az...

Miért nem foglalkoznak az emberek velem ?

Figyelt kérdés
Egy adott munkahelyen tök vidám vagyok szoktam foglalkozni a másikkal figyelni rájuk és megkerdezni valamelyiktől hogy minden rendben. Tök pozitív vagyok szeretek beszélgetni emberekkel. De ma eszrevettèk hogy nálam nincs rendbe a dolog, egyik kacagva mondta szedjem össze magam és nevetett ràm.nem ilyen szoktál lenni szedd már össze magad. Jókedvűen. Többen meg sem kérdezték minden rendben. Csak néztek mint cserebogár. Mondtam neki hogy nem tudom magam össze szedni és nem is jött oda hozzám. Annyira rosszul esett de főnököm sem,kerdezte meg csak mondta hogy àlljok arrébb hangosan félmosollyal. Nem azt mondom hogy apolgassak lelki világomat, de azért bizonyos emberkéktől jól esett volna, amikor úgy kell lehúznom a kártyát hogy sìràs kerülget. Nem veszik èszre? Vagy nem akarnak utalnak? Mi a baj azzal hogy kedves korrektül viselkedem jól végzem munkámat.b
2022. nov. 16. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi?

A munkahely (szomorú tény sajnos..) nem lelkisegély szolgálat.

Nem azért mész be,hogy pesztráljanak hanem,hogy dolgozz.

Nekik nem felelősségük átvenni a Te problémáidat.

2022. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor eszerint valami lelki problémád van, amit nem tudsz (jelenleg) kezelni, ami egyben kihat a viselkedésedre, és munkahelyen nem vettek komolyan ezzel?

Jól értem?


Nem tudom, mi az a lelki probléma, mi a változás a viselkedésedben, vagy épp a múltban eddig mik történtek hasonló esetekben, de el tudom képzelni, hogy egyszerűen sima munkatárskánt tekintenek rád, nem lelkizős partnernek.


Inkább arra összpontosíts, hogy odabenn teljesítsd a munkád, amúgy meg valaki hallgasson meg, aki előtt meg tudsz nyílni.

2022. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Dolgozni jársz oda, nyilván nincsenek ott barátaid, ők megtették volna, ha azt szeretnéd, hogy ilyen viszony meglegyen, azért neked is tenned kell. Nem ismernek, lehet, hogy azt gondolták, ha békén hagynak mindenkinek jobb lesz.
2022. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük a lelki problémáidhoz. Munkahely.
2022. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, de ez most nem egy munkahely. Itt foglalkoznunk kellene vele, nem? Mi a baj?
2022. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ugytunik nem a barataid 🤷 de meg nagyon haverok se. Csak melos kapcs
2022. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!