Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak az emberek akik...

Mit gondolnak az emberek akik folyamatosan a másikkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megosztó témára kérdezek rá! Sőt az emberek nagy százaléka ilyen, úgyhogy előre is elnézést ha valakit megbantok!


Az emberek általában szeretnek a másikkal foglalkozni:

Milyen ronda a cipője?

Miért van 25 év különbség a házastársak között?

Miért olyan kövér az a nő, fogyjon le?!

Úristen hogy sminkelte ki magát!

Hallottad hogy a Julcsi szakított a Palival multhet csütörtökön de ma már megint együtt voltak?


Ezekhez hasonló folyamatos más életével foglalkozást egyszerűen nem birok elviselni. Jó róluk beszélni? De az ő életük, ha neki egy 30 évvel idősebb férj kellett akkor ez van, nem neked kell élned vele.


Egy ideje észrevettem magamon, ha valaki a környezetemben elkezd így kibeszélni valakit, vagy más életével foglalkozni, konkrétan felidegesit és kb kiabalnom kell az emberrel, hogy hagyja abba, mert engem nem érdekel.


Ez csak berogzult hülyeség hogy a másikkal foglalkozzunk?

Én miért leszek ilyen ideges ettől? Egyszerűen csak rájöttem, hogy engem ez nem visz előrébb, és feleslegesnek tartom?


2021. aug. 29. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Falusiakkal,falusiaktól átvett szokásokkal élő emberekkel ritkán beszélek.

Illetve csak abban az esetben,ha ezekről a rossz szokásokról beszélünk amúgy félig igaz csak,amit írtam előbb.

Akinek ennyi esze van,az így járt.

Észre kell venni dolgokat,és gyakran nem megfelelő időben veszik észre őket az emberek.

Ennyi.

pl xy szed valamit,és már a tüneteit sem orvosolja

30 éve szedi,de még semmi...

Nem abszurd?

2021. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Egyébkén te most azokat beszéled ki, akik kibeszélnek másokat, hogy milyen szemetek. :DDD

Egyébként azt sosem értem, hogy miért fáj az embereknek az, ha beszélnek az igazságról. Ha elértél valami jót, akkor beszélhetnek róla? De ha valami rossz ért, akkor arról ne? Beszéljenek csak, az igazsággal nincs baj. Szerintem.

2021. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem ha valaki ilyen. Ne avatkozzunk bele annak az életébe, akihez semmi közünk. És ne is beszéljünk róla mert minket a másikról való utalkozas nem visz előre.

Persze ha valaki tanácsot kér és bevon az életébe az más

2021. aug. 29. 19:25
 4/17 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó, hogy ki mennyi jót meg rosszat tett.

Írtam is hogy olyan típusú dolgokra gondolok mint a "Hallottad hogy a Julcsi szakított a Palival multhet csütörtökön de ma már megint együtt voltak?"

Kit érdekel hogy ők egymás közt mit csinálnak? Semmi közöm nincsen hozzájuk. De akkor ez csak ilyen falusi hülyeség, hogy a másik haza táján sepregetunk nem a magunkén.

2021. aug. 29. 19:27
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyébkén te most azokat beszéled ki, akik kibeszélnek másokat, hogy milyen szemetek. :DDD


Belemászott a magánéletükbe?

Beszélt a családjaikról,stb?

Magát ezt a csoportot említette meg,az alapján hogy milyen tulajdonságok vonatkoznak erre a csoportra.

Minden csoportról lehet beszélni,de a kibeszélősökről már kibeszélsének számít,ha megkérdezi valaki hogy ők miért ilyenek?(hogy kibeszélnek másokat)

2021. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vagyok nagyon érzékeny és ideges ha a magánéleti dolgokba szólnak bele... Semmi közük nincs szerintem amúgy sem a másikhoz ilyen téren.
2021. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#2 engem nem az igazság zavar. Látom én is ha valakin csúnya a smink, vagy 200 kg. De ezt miért nem tudjuk elengedni? Engem csak szimplán nem érdekel a másik ember.
2021. aug. 29. 19:29
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 na örülök hogy Te megértetted mire gondolok. Amikor abba szólnak bele hogy ki kivel házasodik össze és 30 percig arról beszélnek, mikor nem is tudnak róluk semmit.
2021. aug. 29. 19:31
 9/17 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen ez nagyon gyakori, a másikkal való foglakozás. Ráérnek.
2021. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem jobban irritál, ha valaki engem traktál a hülye véleményével és tanácsaival. Felőlem azt beszél mindenki rólam, amit akar, amíg nem hallom. De mikor jönnek az idióta kérdések és a kéretlen jótanácsok, akkor én is vissza szoktam kérdezni, hogy neked komolyan nincs jobb dolgod ennél? Komolyan nem elég szar az életed ahhoz, hogy hülyeség helyett inkább azon járjon az eszed bmeg?
2021. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!