Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerül a kollégám?

Miért kerül a kollégám?

Figyelt kérdés

2 napja vettem észre, hogy mintha kerülne, nem köszön ha jön reggelente, ma odamentem hozzá és kissé úgy viselkedett mintha nem érdekelné amit szeretnek mondani. Végül megteszi nekem egy kis szívességet.

Kerüli szemkontaktust.

Előtte beszéltünk megállt megkérdezte mizujs hogy vagy, sokat mosolygott rám, kacsintott, kedvembe járt néha.Szeretném megismerni de nem egyszerű eddig mindig oda volt értem, most meg lapít......hmm férfiak miért csinálják nő előtt ezeket a drámákat?



2022. nov. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbált közeledni (lefektetni), de te ezt határozottan elutasítottad vagy közönyösen fogadtad, ezért dackorszakos kisgyerek üzemmódba váltott.
2022. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez most munkahely, vagy az óvoda kiscsoportja?
2022. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonytalan az érzéseiben.
2022. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szimpátia ide v. oda, akkor lehet bizalmat szavazni valakinek, ha tesz a helyzetek javítása érdekében.
2022. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozeledni akart, csak te nem tettel erte semmit, nem batoritottad.

Ezert ugy dontotte, hogy inkabb kerul

2022. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!