Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 éve dolgozom a munkahelyemen...

1 éve dolgozom a munkahelyemen.A főnök az utóbbi hetekben teljesen kerül engem,hozzám se szól.Pedig idáig normális viszonyban voltunk.Vajon miért kezdett el hirtelen kerülni engem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok infó...

... ja nem.

2021. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kristálygolyóm nem mutat semmit, és mivel semmi, de semmi konkrétumot nem adtál meg, ezért nem is lehet válaszolni.
2021. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Én ennek örülnék. Olyan ember, akinek hatalma van felettem, akivel szemben kiszolgáltatott vagyok, lehetőleg ne jöjjön a közelembe, hacsak valami hivatalos ügy ezt nem indokolja.
2021. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Mónika ? üdvözlettel:A te kis Billed :)
2021. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. 🙂. Hát igen, így is lehet.

Az más kérdés hogy az ott töltött időt jobb békességben eltölteni. Nem lehet higy kibeszelted a háta mögött és ő ezt megtudta? Akkor érthető lenne.

Nézz magadba higy elrontottál-e valamit. Ha nem akkor egyszerűen nem is rád haragszik, lehet higy magánéleti gondjai vannak és nincs kedve jópofizni.

2021. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit elrontottál volna, akkor egy felnőtt, érett ember, pláne ha a felettesed, leül veled négyszemközt és megbeszéli ezt veled, jelzi a hibát, elmondja mi nem stimmel.


Ha azért kerül, mert valamit rosszul csináltál, akkor teljesen hülye. Normális vezető ilyet nem csinál, hogy játssza a sértődöttet meg duzzog csendben.


Szerintem ne törődj vele, ha baja van, majd elmondja. Felnőtt emberek így csinálják.

2021. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!