Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg lesz.rni...

Hogyan tanuljak meg lesz.rni mindent?Hogy ne vegyek mindent a szívemre?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Erre a célra fejlesztették ki a Xanaxot. :)
2022. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A nyugtatók fokozhatják az ongyilkossági hajlamot agressziot depressziot.

Csak mivel le kéne csukni pár dokit, igy nem is nyomoznak ilyen irányban esetek kapcsán.

2022. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem nyugtatózok! De Köszönöm a választ azért :)
2022. nov. 18. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha olyan beállítottságú vagy: introvertált, érzelmes, akkor ez így marad, ezt kell a hasznodra fordítanod. Ez az attitűd is egy "képesség", ami lehet áldás, vagy átok.

Lesz*rni mindent amúgy meg nem jó dolog, mert az azt jelenti, hogy feladod az önkontrollt, és menekülőutat keresel a csapongásban. Sokan vannak, akik a gátlásaik oldásaképpen szándékosan "lesz*rnak mindent", de mélyen belül csak próbálnak úgy tenni, csak tovább mélyítve a szorongást és az ürességet. A tudatalattidra úgysem tudsz ezzel a gondolatmenettel behatással lenni.

Ha elviselhetetlen már a szorongás, akkor beszélgetni kell olyan emberekkel, akikben bízol és megértik a gondolataidat, vagy pszichoterápiára kell járni, és ha nagyon muszáj, szorongásoldó gyógyszert szedni, amit orvos ír fel.


Amúgy milyen nemű vagy? Hány éves vagy?

2022. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
No vagyok 33 éves! Tényleg sok mindent a szívemre veszek es lehet túl érzelmes! Ha valami torténik mindig magamat hibáztatom,magamban keresem a hibát!
2022. nov. 18. 20:30
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Eddig hogy tudtál eljutni 33 éves korodig ilyen állapotban?
2022. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
#5 Alakítunk egy klúbot?
2022. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kb. 4 éve kezdődött ez el nálam! Addig teljesen más jelemzett ,pozitív mindig vidám,aztán fordult a kocka és ha torténik valami magamat hibáztatom régen nem volt ez!
2022. nov. 18. 20:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Esetleg videók erről nincsenek fent? Amik segítenek ezen a problémán?
2022. nov. 18. 20:47
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ez simán tanulható.

Kb. tizenévesen engem is érdekelt mások mit gondolnak rólam, tudtak bántani a szavak ha visszahallottam, hogy valaki a hátam mögött fikázott. Aztán eldöntöttem, hogy márpedig ezeket le fogom szarni. Először tényleg úgy van, ahogy itt írta is valaki, hogy kifelé laza vagy, de belül őrlődsz. Aztán ez is elmúlik (nálam legalábbis elmúlt), és csak a leszrom hozzáállás marad. Szóval csak idő kérdése, ha Te is úgy akarod.

2022. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!