Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rossz az a valaki homofób?

Miért rossz az a valaki homofób?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 12:28
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Én vagyok a homofób 🤦‍♂️
2022. nov. 19. 12:42
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
És még büszke is vagy rá. Tulajdonképpen mitől félsz? Nem fertőző, nem lehet elkapni, sem eltanulni a másságot. Az, hogy elfogadod vagy elismered a tényt, hogy az emberek különbözőek és sokszínűek, nem jár azzal hogy szereti is kell őket. Ha nem érdekelnek akkor szard le őket, és ne foglalkozz olyasmivel ami frusztrál, mert csak saját magadat hergeled fel vele. Támadni és provokálni olyanok aki nem tehet az állapotáról szintén felesleges, mert nem kedv, hangulat vagy akarat kérdése valami, amire ő sincs hatással.
2022. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha neked ez okoz örömet?!
2022. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Mert téveszmék alapján utálsz, vagy bántalmazol olyan embereket, akikhez semmi közöd. Na vajon mi a baj azzal akinek a gyűlölködés a hobbija, ilyen hülye kérdést..
2022. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mit értesz alatta és miben nyilvánul meg.
2022. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

Mert olyan dologért ítélsz el valakit, amiről nem tehet és amin nem tud változtatni...

Neked nem ártott semmivel.


(43/N Hetero)

2022. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Latens homoszexuális nagy része, így jogosan félsz a dologtól.
2022. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
33%

Én például nem vagyok homofób, minden olyan amilyen. Amíg nekem nem árt senki, addig lehet zöld, fekete, barna, homokos vagy aszexuális, teljesen mindegy.


Viszont az már a könyökömön jön ki, hogy 2022-ben minden filmnek erről kell szólnia, felvonulásokat kell rendezni nekik, és már lassan arra néznek fura szemmel, aki heteroszexuális.

2022. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
Mert megfosztod magadat attól, amit valójában szeretnél. Légy őszinte magadhoz végre, ismerd be, mennyire jólesne egy hatalmas, eres szerszámot magadban érezni!
2022. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%
#9 Az nem jön ki a könyöködön, hogy eddig meg minden film hetero kapcsolatokról szólt?
2022. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!