Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bízzik bennem meg a...

Miért bízzik bennem meg a legtöbb ember és a titkokat árulnak el nekem?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van ez, de túl sokszor fordul elő ez a dolog ahhoz, hogy véletlen legyen. Az emberek akiket kb 2-3 hónapja ismerek olyan dolgokat árulnak nekem el amiket senkinek sem mondtak még el. Volt már olyan is, hogy pár hetes ismertség után árultak nekem el ilyen dolgokat. Nem értem miért lehet ez. A nyitottságom mások felé a válasz? Vagy az, hogy nem ítélkezem senki felett? Vagy valami más dolog miatt bíznak rám bizalmas információkat?20/F

2022. nov. 20. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

en ugyanigy vtam mindig, mai napig. Nem vagy te veletlen ikrek vagy nyilas? :D

Viccet felreteve, van egy ilyen karakter, akinek a tobbiek azert keresik a tarsasagat, hogy megnyiljanak neki, titkokat bizzanak ra. Ez a szerepunk 🤷‍♀️

Engem mondjuk neha zavar ez, mert en egyaltalan nem vagyok olyan fajta, aki hasonlo kaliberu dolgokat megosztana barkivel, mint amiket velem masok megosztanak, es sokszor nem is tudom hova tenni, hogy miert tudom en ezeket a dolgaikat.

2022. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a jobbik. Van aki nekem első beszélgetés alatt az életét elmeséli. Én már nem keresem rá a választ, egyszerűen ez van. Néha vicces, néha idegesítő, hogy nem is hónapok, hanem 1-2 nap alatt is már a legnagyobb titkait tudom a másiknak.
2022. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert te olcsóbb vagy mint elmenni egy pszihológushoz hogy neki beszéld ki a gondjaid meg amik nyomasztanak amikor órabérbe fizetsz...
2022. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudhatod, hogy igaz amit mondanak. Lehet, hogy csak a maguk oldalára akarnak állitani, vagy csak belöled is titkokat akarnak kiszedni. Manipulálnak.
2022. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 kos vagyok. Mondjuk nem hiszek a horoszkópokban.


#4 lehet igazad van, mondjuk belőlem nem szednek ki sokat. Mert olyan dolgokat amik tényleg személyesek nem árulok el senkinek. És főleg nem olyanokat amivel árthatnak nekem.

2022. nov. 21. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!