Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy érzéketlen embert hogy...

Egy érzéketlen embert hogy lehetne megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Páromról van szó. 6 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást jól megvagyunk, viszont az picit zavar benne, hogy nincs erogén zónája, nem szereti ha masszírozzák, nem szereti ha cirógatom, ha simogatom, azt mondja nem jó érzés. Minden ilyenre, vagy pedig azt, hogy semmilyen érzés. Pedig én úgy szeretném szeretgetni. De neki nem jó.

Emiatt én se nagyon kapok törődést.

Eldobták a szülei gyerekkorában, szülők nélkül nőtt fel, szerintem ehhez van köze. Hogy lehetne ezen változtatni? Már ha egyáltalán lehet. Van, hogy néha sörözik, pár ital után viszont olyanná válik, mint amilyen a normális, puszilgat, ölelget stb. Józanon meg nem bújik, semmi. Mióta ismerem ilyen kb 20 eve ismerjük egymást 35 éves férfiről van szó.

Minden nap mondja magától hogy szeret meg ad puszit, meg normális életet élünk, csak ez amiket leírtam már kicsit zavar. Mikor pl fáradt este simogatom a hátát, kérdezem hogy jó, hogy csinálom? És azt mondja hogy olyan semmilyen érzés neki.

34/N


2022. nov. 20. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Pszichés gond lehet ez nála. Ha annyira nem szeretne, piasan se bújna hozzád. Valami szorongása lehet
2022. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Próbáljatok meg pszichológushoz menni.
2022. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le titejet, most olvasom a válaszokat.

Van szorongása, de orvoshoz nem akar menni.

Persze nem arról van szó hogy ne szeretne.

2022. nov. 21. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem szeretne menni ne erőltesd.

Azt is ki lehet próbálni, hogy elmész te és az elmondottak alapján megpróbál tanácsokat adni.


Engem folyton vertek gyerekként ezért felnőttként sem szeretem ha hozzám érnek.

Egyedül ami jól esik ha az alkarom vagy tenyerem masszírozzák de ha máshol azt csak eltűröm és nem fog változni.

Legalább már nem rezzenek össze mikor barátnőm váratlanul hozzámér.

2022. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Engem is vertek kb 23 éves koromig terrorban éltem, tudom milyen ez..

Páromat nem verték, egyszer az apja beledobta a kiságyba ami miatt eltört a lába kb 1 évesen. De ennyi.

Meg végig nézett egy olyan dolgot amit nem kellett volna.

Nem erőltetem.

2022. nov. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!