Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jelzés műszakvezetőmtől?

Ez jelzés műszakvezetőmtől?

Figyelt kérdés

Mindig köszönt nekem, de most 2 napja nem köszön reggel meg amikor elmegyek akkor sem. Műszakvezetőm férfi én meg nő vagyok.

Kérdezzem meg ovatosan tőle?


2022. nov. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Bunkó fasz

Nem lehet hogy kikosaraztad? Vagy megtudta hogy van párod vagy ilyesmi?

2022. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi. Baszol vagy nem baszol lassan mindenki.


De még egyelőre "csak" annyival kezdődik, hogy nem köszön. Csak ne kezdjen el durcizni, ne jöjjenek rá epilepsziás rohamok, mert dughatatlan vagy.

2022. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem köszön neked és még te meg akarod kérdezni, hogy miért nem? Ol marad a méltóságod, asszony?????
2022. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol*
2022. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

#3 ez egy apró kis manipuláció (is) lehet.


Először megadjuk neki a figyelmet, utána megvonjuk tőle, és majd ő fogja keresni a te társaságod, hogy kedveskedjen. Vajon mit rontottam el? Miért nem kapom meg az eddig megkapott figyelmet a másiktól? De remélhetőleg tévedek, és csak hülyeségeket magyarázok itt, mert csak egy laikus kis senki vagyok ám!:)

2022. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy akár igazad is lehet, viszont a köszönésnek nem figyelmességnek, hanem udvariasságnak kellene lennie. Szóval a lényeg, hogy nem egy nagy ész, ha a köszönésen spórol. Nálam például ez olyan alap dolog, hogyha egy idő után nem köszönne, akkor le is tennék róla végérvényesen.
2022. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tiszta anyós

Ő játsza ezt a jaj most besértődtem és akkor nem is köszönöm f”szságot

2022. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!