Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés nyúlszájjal...

Milyen érzés nyúlszájjal élni? Korod? Nemed?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Csecsemők nem írnak ide
2022. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
0%
Azt vágod, hogy mindet megműtik mire oviba kerül?
2022. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, alkatilag hogy viseled.

Nyilván nyomot hagy az ember személyiségében az ilyesmi. Ha fiatalabb vagy, mondjuk 2000 után született, akkor sokkal nagyobb szerencséd van, mint ha mondjuk 1980-ban születtél, mert manapság egész szépen rendbe tudják rakni az ilyesmit. Korábban, a szoci korszakban sokkal kevésbé szép eredményt tudtak produkálni az orvosok.

Az sem mindegy, hogy egy- vagy kétoldalú az ajakhasadék, és hogy farkastorok is társul-e hozzá. Nekem kétoldalú van, farkastorokkal, 14 éves koromig bezárólag 8 műtétem volt emiatt.


Gyerekként a legrosszabb, az iskola nagyon kegyetlen tud lenni. Ott azért is csesztetnek a többiek, ha a hajad szála máshogy áll, hát még ha nyúlszájú vagy.


Felnőttkorban a pártalálás okozza a legnagyobb problémát, illetve az, hogy sokan úgy néznek az emberre, mint valami szellemi fogyatékosra...

2022. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Aki egyszer nyúlszájú az mindig is az marad :)


"Csecsemők nem írnak ide"


Nem csak azt nevezik nyúlszájnak amikor ténylegesen nincs összenőve a száj :) hiába mütik meg, utána látszani fog.


S hogy milyen az élet így ?


Nehéz de nem lehetetlen...


Persze sokan e szerint azonosítják azt aki ebben "szenved", jaa az a nyúlszájú tudom...


Egyesek megijednek egy ilyen embertől, másokat abszolút nem érdekel. Lányoknál hátrány tud lenni, mármint csajozáskor. Sokan a "tökéleteset" keresik, és ehhez hozzájárul a tömény socialmédia.


De úgy alapjába véve ez van. Meglehet műteni persze, de egy mütétet 18-20 évesen vállalnak csak. Mármint plasztikait. Amikor magát a nyúlszájat mütik, az korrigálás.


Mikor ezzel csesztettek, mindig azt mondtam hogy ti mind egyformák vagytok, de en nem hasonlítok rátok.


Kiváló célpont a csesztetőknek... bár ha nem a nyúlszáj miatt akkor majd csesztetnek más miatt...


Tőlem is kérdezték miért nem tüntetem el, de csak annyit mondtam hogy azzal bebizonyosodna hogy engem is zavar... de nem, én már büszke vagyok erre, és akinek nem tetszik,nem néz rám ennyi :)

2023. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szar
2023. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!