Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek után miért panaszkodnak...

Ezek után miért panaszkodnak a nők hogy inkompetensnek tartják őket magas, és komoly pozíciókban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most mindenki jelenteni fog, hímsovinisztának, és aljas gazembernek nevez, de szerintem ez az eredménye ha egy nő kezébe adnak ekkora hatalmat. Nem is értem miért nincs még börtönben.


[link]



2022. nov. 22. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Ez valami gagyi fidesznyik oldal, szerintem ettől égetőbb problémáink is vannak jelen pillanatban.
2022. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Vannak konzervatív női politikusok is, akik falra másznak a menekültektől, pl Giorgia Meloni.

A liberális gondolkodás inkább a fiatalokra jellemző, míg az idősebbek a hagyományokhoz ragaszkodnak.

2022. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Nyócnyócnyóc... :D


A vicc, hogy egy személy alapján általánosítasz, vagyis pont azt a logikai hibát követed el, amivel a nőket szoktátok vádolni. :D

2022. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1 Na jött egy Fidesz gyűlölő majom. Én senkinek a pártján nem vagyok, mert lesz_rom az egészet, főleg a magyar politikát, de az ilyenektől mint te falra mászok. Amúgy pont a Fidesznek köszönheted hogy nem lőttek még le, vagy szeleteltek fel a bevándorlók.
2022. nov. 22. 19:50
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem a nyócnyócnyóc találta ki hogy vademberek lepték el Európát, hanem a szenilis német kancellár intézte el. Nektek van egyáltalán fogalmatok arról hogy mi zajlik Európa többi országaiban? Nem úgy néz ki.
2022. nov. 22. 19:53
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem a nőkkel van a gond, hanem a liberálisokkal.
2022. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel ti is inkompetensek, sőt, veszélyesek vagytok kim jong un, trump, putyin, az egész arab világ, és az erőszakos bűncselekmény elkövetési statisztikák alapján.
2022. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de Trump, és Putyin mit követett el? Látszik hogy nem használod az eszed. Ukrajnában sorra égették el az oroszokat. Putyinnak muszály volt háborút indítania. Ő is megmondta hogy nem elkezdik a háborút, hanem befejezik.
2022. nov. 22. 20:14
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
fuh öcsém...
2022. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Megkérdezi, hogy Trump mit csinált… te ritka sötét vagy hallod.
2022. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!