Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek tényleg gonoszabbak,...

Az öregek tényleg gonoszabbak, vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom a cégnél, ahol dolgozok, hogy a fiatalok, főleg a nagyon fiatalok 20-30 évesek, kedvesek, megértőek. Viszont van egy kis főnök, aki már 63 éves, és úgy beszél az emberrel, ahogy a kutyával sem szokás, lenézi a nőket, akit tud, kihasznál. Volt kommunista az öreg.

2022. nov. 17. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
máshol meg huszonévesben is van ilyen....
2022. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Aki öregnek gonosz, fiatalnak is az volt.
2022. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is ezt látom. Rengeteg a rosszindulatú sokszor tájékozatlan és együgyű idős ember.
2022. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem életkortól függ.
2022. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem függ a kortól, minden korosztályban vannak bunkók és kedvesek egyaránt. Nekem pl 60+-os főnököm volt az előző munkahelyemen és egy igazi úriember volt, olyan, amilyen a mai fiatalok közt már nagyon ritka. Ugyanúgy volt fiatal kollégám is, kb velem korú és mégis nagyon bunkó volt velem. Ha már több helyen dolgozol majd, akkor látni fogod, hogy mennyiféle ember van, nem lehet általánosítani.
2022. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Valahol megértem őket, mert az öregség rossz dolog, és valószínűleg másokon vezetik le az emiatti frusztráltságukat. Ez már kevésbé szép dolog. Plusz az egész társadalomra jellemző a rosszindulat, belénk van kvázi nevelve, hogy utáljuk egymást. Kutyás a gyerekest, postás a kutyást, autós a biciklist, stb, stb...végtelen a sor.
2022. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
A fiatalok meg mindenkin röhögnek, mint egy idióta cirkuszi bohóc.
2022. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha leélsz 60 évet, jó eséllyel te is olyan leszel😆A fiatalok még bizakodóak, élettel teliek, optimisták (már aki). Még nem érte őket annyi szarság, mint egy öreget. Persze nem minden idős lesz ilyen.
2022. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Hogy van az hogy sosem a jó dolgokról általánosítotok ezen az oldalon? Pl te sem fogsz ide rohanni abban a percben hogy egy öreg ember kedves veled, hogy megkérdezd, hogy tényleg kedvesebbek-e az öregebbek...
2022. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megkeseredett. Majd 40 körül megtudod. Addig ráérsz nem depressziósnak lenni, ahogy egy ismerősöm fogalmazott.
2022. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!