Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha párbajoznod kéne egy másik...

Ha párbajoznod kéne egy másik emberrel, és ha vesztesz, akkor minden értéked eltűnik, akkor milyen számban párbajoznál a másik emberrel? (Te választhatod ki)

Figyelt kérdés

Nyilván fikció a kérdés :D


De tegyük fel ilyen helyzetbe kerülsz, és párbajoznod kell egy random emberrel, akiről nem tudsz semmit, nem is láttad még soha.


Bármiben párbajozhattok legyen szó, futásról, úszásról, szkander, bármi, a távot is te választhatod ki, a lényeg, hogy valamilyen speciális tudást nem igénylő dolognak kell lennie. (Pl az, hogy ki tudja előbb felsorolni a családtagjaid nevét, az nem számít:D)


2022. nov. 26. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
fuh, nem vagyok valami tehetséges ilyesmikben, de ha muszáj valamit választani akkor tenisz meccs, esetleg 5 km futás.
2022. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mit nyersz vele ha te nyersz egy párbajban?


Amúgy valószínűleg nem akarnék nagyon párbajozni, nem vagyok annyira versengős típus.


De mondjuk 21-30km futásban ha én válaszhatom ki hogy kivel kell versenyeznem, akkor az emberek nagy részét azért le tudnám győzni. (Nyilván nem választanék sportos fiatalokat, mert tudom hogy ott kisebb az esély, habár azért annyira nem futnak sokan ilyen távokat eleve).

2022. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ország-városban leverek szinte bárkit
2022. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Matekfeladatok megoldásában versenyeznék. Ebben jó vagyok.
2022. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sakkozóval boxolnék, boxolóval sakkoznék :D
2022. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávfutás lenne. Ebben a sportban lenne a legtöbb esélyem.
2022. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!