Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy redditen a...

Az miért van, hogy redditen a mentális egészségben segítő válaszok vannak, itt meg lenéző, provokatív, flegma válaszok 9/10?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Más rétegből származó emberek írhatnak ott!
2022. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értve nagy valószínűséggel nem olyan degeneráltak mint a magyarok többsége és jobb az életszínvonaluk, helyzetük, kevésbé stresszesek és megfelelő ellátást kapnak több kapacitással és jobb minőséggel?
2022. nov. 27. 01:01
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Minden esetre a te lenéző, provokatív, flegma kommented rontotta most a statisztikát.
2022. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
A redditet inkább hagyjuk, onnan kerül ki a szélsőjobbos radikálisok többsége is. Persze van pár értelmes subreddit, de az igen jelentős része ezerszer rosszabb, mint a gyk.
2022. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Degeneralt magyar tobbsegbe te is beletartozol az fix.
2022. nov. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Redditen több a mentálisan beteg, ezért empatikusabbak.

Itt meg több a hülye, konkrétan nagyon sok a nagyon hülye.

2022. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik subreddit?
2022. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Lol én kiraktam egy vent posztot egy öngyilkosság hajlammal küzdő emberek támogatására létrehozott csoportba, mikor azt hittem hogy most ugrok a vonat alá mert annyira sz*rul voltam. Megnéztem a szabályzatot, szerintem semmit nem sértett a posztom. Cserébe bannoltak onnan is, és egy depressziósokat segítő csoportból is (gondolom ugyanaz az ember üzemelteti a kettőt). Úgyhogy nálam a gyakori vezet ilyen szempontból, kaptam már én is bunkó válaszokat, de legalább nem bannoltak a francba mikor nagyon nagy szükségem lett volna segítségre.
2022. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Melyik subredditbe írtad?


Ha olyan helyre írsz ilyeneket vagy hasonlókba, ahol benne van a szabályzatban hogy azokat ne oda írd, akkor ne csodálkozz hogy törlik a posztodat.


Ha meg többször írod oda akkor nem csoda, hogy kitiltanak.


Itt gyakorin meg az emberek totál flegmán válaszolnak depresszióra, szorongásra, elbagaltellizálják, személyeskednek és csak oltogatnak. 8/10 kb.


Irónikusabb esetben maga a moderátor törli ki a szuicid segítséget kérő személyt (úgy hogy a mentális egészség kategóriába volt kiírva - tehát jó helyre).


És nem rólam van szó.


Az illető kiírta, én próbáltam segíteni és amikor visszamentem megnézni hogy van-e fejlemény a főoldal jött be.


1 napra rá megint kiírta a kérdést hogy mit csináljon mert öngyilkos hajlmai vannak és úgy érzi meg fogja tenni.


Hozzátette nem tudja miért törölték ki.


Ismét írtam neki kommentben, megint másnap ránéztem, a főoldal jött be. Azaz kitörölték a kérdését/bannolták. "Lol" ahogy te írtad.


A redditről annyit, hogy valóban igazat adok, hogy a subreddit szabályzatok eléggé szigorúak, ezért lehet valami olyat írtál amit nem szabad abban a subredditben vagy provokáltál és ezért bannoltak.


Ha a megfelelő helyre írod a posztodat és nem provokálsz meg ilyenek, betartod az adott szabályzatot ami tényleg nem nehéz, akkor semmi nem történik.


Furcsállom, hogy nem írod le a subreddit konkrét nevét ahol ventelél lelki problémára és kibannoltak sorozatban.


A kedveért a hozzád hasolnó problémákkal kűzködő emberekről mutatok pár példát, és ezeket csak az elmúlt pár órában írták ki a mentalhealth-ben:


[link]


[link]


[link]


[link]


SuicideWatch subredditből nem is írok linkeket, mert szinte 10 percenként írnak ki öngyilkossági témákat az emberek magukról. De belinkelem annak aki nem hiszi el: [link]


Szóval ezekből a példákból eléggé gyanús, hogy itt valami turpisság van a részedről.


Kamuzol vagy nemtom csak hogy a reddit sz*r legyen, mert mint látod megannyi hasolnó téma jön elő 10 percenként kb. átlagban mint amire te utaltál és nem bannolták ki őket.


Akkor ez hogy van, hogy csak téged bannoltak ki sorozatban, őket meg nem?


És egy utolsó kérdés. Gyakorin van egyáltalán olyan hasonló kategória mint a SuicideWatch olyan szabályokkal, hogy ne provokálj, hanem segíts meg ilyenek? Költői kérdés.


Akkor miért vagyok gyakorin? Jönni fog a kérdés gondolom. Mert sajnos itt élek, és van néhány specifikus infó amit csak itt tudok hamar megtudni/elindulni azon az útvonalon.

2022. nov. 28. 15:42
 10/12 A kérdező kommentje:

5


Ezzel egyetértek, mert magyar állampolgár vagyok sajnos.

2022. nov. 28. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!