Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmebeteg vagyok hogy totál...

Elmebeteg vagyok hogy totál kiakadok mindig ilyen esetben amikor megyek dolgozni hajnalban?

Figyelt kérdés
Ha a céges busz pont az orrom előtt megy el, megyek helyette Volános busszal de az meg késik. Így végül éppen hogy időben odaérek ahova megyek. Gyakori eset ez
2022. nov. 28. 05:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem kiakadni kell, hanem időben lefeküdni, hogy mikor hajnalban felkelsz ki tudj érni a céges buszhoz kipihenten. A kialvatlanság okozhat ingerlékenységet. Szóval nem biztos, hogy a fejedben van gond.
2022. nov. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Annak idején nekem is volt ilyen kollégám, már rendesen idegesített, hogy állandóan lekéste a buszt.

Egy igazi nyomorék volt, később ki is rúgták.

2022. nov. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen, az vagy, főleg, hogy ezt TE okozod saját magadnak. Időben kell elindulni, és nem fogod lekésni a buszt. Ezzel az apró trükkel már meg is spórolod magadnak a kora reggeli idegbajt.

Sosem értettem a hozzád hasonlókat... ha tudom, hogy minden egyes reggel egy percen múlik, hogy elérjem a buszomat, akkor elindulok 2 perccel előbb, mint amúgy szoktam, és már meg is oldva a probléma.

2022. nov. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

"ha tudom, hogy minden egyes reggel egy percen múlik, hogy elérjem a buszomat, akkor elindulok 2 perccel"


Az nem csak úgy van ennél a fajtánál.

2022. nov. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Át kell szállnom egy másik buszról rá amivel bemegyek a városba faluból, az nem ér be időben
2022. nov. 28. 06:44
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nyisd ki a szád, és szólj, hogy várják meg reggelente a buszodat.
2022. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem itt kellene kérdezni, mert az emberek többsége csak a maga dolgaiból indul ki. Évekig dolgoztam 3 műszakban, de egy idő után a hajnali elkészülés egyre nehezebb lett. Sokszor voltam rosszul, hánytam, hasmenésem volt. Volt olyan, hogy a buszmegállóból mentem vissza wc-re. Senki nem értette meg mi a bajom. És igen engem is bosszantott, hogy megint kések.. Végül kerestem egy egyműszakos melót.
2022. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy elmebeteg csak gondolom nem lelkesedsz a munkádért.


Mit dolgozol? Szereted csinálni? (Gondolom nem mert akkor nem okozna ekkora gondot a korai kelés) Milyen szakterület az amibe el tudnád magad képzelni jobban és mi az oka, hogy nem azon a szakterületen vagy?

2022. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
54%
Én mindig 1 órával előbb bent vagyok a munkahelyen, de állítólag késni szoktam, ami nem is igaz.
2022. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
ezt mindenki maga dönti el milyen munkát csinál, én tuti nem bírnám ezt a monoton életet és a hajnali ébredést, ezért olyan munkát csinálok ami kötetlen munka idő így akkor kellek amikor kedvem van és szabadon beoszhatom mikor dolgozok
2022. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!