Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál eseményeket, történése...

Szoktál eseményeket, történéseket előre megérezni?

Figyelt kérdés
Mesélsz ilyen jellegű eseteidet?

2022. nov. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, amikor álmodtam, és tudtam,, hogy akkor a következő időszakban valami fog történni. Beazonosítani nem feltétlen tudtam, csak hellyel-közel, hogy mihez is kapcsolódik a dolog.
2022. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkával kapcsolatban igen. De ez inkább tapasztalat.. és jó eséllyel megmondom, hogy mi fog törtenni. Rengeteg alkalommal bejött már. De ez csak logokus következtetés.
2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Volt amikor álmodtam valamiről és az par idő után beteljesült
2022. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
46%
Igen. Plelőre megérzem, ha szarnom, vagy hànynom kell.
2022. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
persze. 15 fős csapatot irányítok, meg kell terveznem hogy ki mist csinál az adott héten, vagy hónapban
2022. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Volt olyan, hogy akivel álmodtam 1-2 napon belül felkeresett. Egyszer egy volt osztálytársam, miután 2 éve nem is beszéltünk, legutóbb pedig a feltestverem, akivel ugyan facen ismerősök vagyunk, soha nem találkoztunk még.
2022. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy konkrétan megérzem, mi fog történni, nem, viszont kicsit kicsavartan mégis. Egy példával magyaráznám el, mert most máshogy nem igazán menne😅

Egyik órán előadást kellett volna tartani egyetemen, és akárhányszor elővettem a diasort, mindig előjött bennem egy érzés, hogy ez ráér, nem ez a fontos. Nem tudtam volna magamnak sem megfogalmazni, de éreztem, hogy nem kell azzal akkor dolgoznom.

Az előadás napján pedig mondta a tanárunk, hogy mégsem akkor tartjuk, hanem egy héttel csúszunk, mert ez és az történt.

És ilyenek, csak más dolgokkal, mostanában rendszeresen megtörténnek velem.

2022. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!