Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Miután Összecsaptunk nagyobb...

A Miután Összecsaptunk nagyobb történései érdekelnének, valaki le tudná vázolni a fontosabb eseményeket?

Figyelt kérdés
Hiszitek vagy nem, másodjára olvasom a könyveket, személy szerint imadom mindent, de nagyjából egy fel éve abba hagytam a könyv vége fele és annyi veszekedés volt hogy már bele zavarodtam, az eleje megvan, hogy azért vesznek össze mert Hardin fogadás miatt volt vele együtt, aztán Tessa ott hagyja, elköltözik, majd aztán vissza mikor már karácsony van és ott van Hardin anyja is, akkor ott az újévi veszekedés is....de aztán Hardin hogy kerül Angliába ? Min vesztek akkor össze? igazán össze zavar ez a sok veszekedés és nem tudom számon tartani hogy pontosan mikor mi miatt és mik a következmények. Előre köszönöm aki leírja hogy nagyjából mi történik.

2020. ápr. 7. 01:11
 1/1 anonim válasza:
Szia! Tudom már egy éve kérdezted így valószínű nem is érdekel már, vagy esetleg megtudtad a választ, de Hardin azért utazik Angliába, mert előtte ott aludt egy régi lány ismerősénél részegen, Tessa pedig a keresésére indult de autóbalesetet szenvedett. Később Tessa megtudja, hogy Hardin hol volt és elcuccol Hardin apja lakásába, Hardin pedig úgy gondolja jobb ha inkább hazautazik egy kis időre az anyukájához, hogy távol tarthassa magát Tessától.
2021. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!