Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne parázza...

Mit csináljak, hogy ne parázzak mindig mindenen, vagy egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és mindig ilyen voltam, minden apróságon izgultam. Sok állásinterjút is ezen buktam el. De apróbb dolgokon is teljesen parázok. Pl. ha hívom az orvost és nem veszi fel elsőre vagy már csak annyitól is ha boltba megyek, hogy kikkel találkozok vagy lesz e amit venni akarok. Szóval mindenen. Erről le lehet valahogy szokni vagy orvoshoz kéne fordulni vele?

2020. jan. 28. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, mint te bár én 8 évvel fiatalabb vagyok, de nekem sikerült. Egyrészt elhatároztam, hogy ugyanúgy menni fognak ezek, mint másoknak, másrészt ha sűrűn jársz pl. boltba vagy emberek közé, akkor hozzászoksz és nem fogsz izgulni. Meg kell tanulnod kezelni a helyzeteket, higgadtan hozzáállni mindenhez és akaratot gyűjteni arra, hogy változz, ha tényleg szeretnél. Nem jó parázni mindenen, mert akkor nem sikerül teljeséletet élned és a szervezetednek sem tesz jót az állandó stressz, ami ezzel jár.
2020. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Enis ebben a cipőben jártam

Sokat segít a határozottság (még ha nemis vagy az, játszd el aztán utána már ösztönös:D)

Legyél extrovertált, legyél Te az akitől paráznak hogy nehogy összefussanak vele a boltban:D

A többire pedig azt tudom írni hogy NE:D az állásinterjún a főnök vagy bárki is ugyanolyan emberi lény mint te, semmivel nem különb

Illetve ha ráparáznál egy adott dologra, tedd fel magadnak a kérdést: Számítani fog ez mittudomén 1év múlva? Nem? Akkor nemkell rajta parázni:D

A doki sem direkt nem veszi fel és még sorolhatnám..

Önmagad kovácsa vagy

2020. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utánanézhetsz a jutubon a stresszoldásnak.
2020. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatos gyakorlás, stresszoldás, ha nem segít, megkérdezhetsz pszichológust is, aki gyakorlati tanácsot ad. (nem gyógyszert).
2020. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden amit írtak jó tipp, de ha úgy érzed egyedül nem megy, pszichológushoz is elmehetsz nyugodtan beszélgetni erről :)
2020. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen helyzetekbe kerülök, akkor eszembe jut egy ismerősöm mondatai, és előtte, közben végiggondolom:

"Mi a legrosszabb, ami történhet?". végiggondolom, és már nem parázok annyit.

2020. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kell szarni.
2020. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!