Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha valaki túl sokat nevet, mosolyog?

Figyelt kérdés
Alapvetően szeretem a vidám, vicces, mosolygós embereket, de vannak olyanok, akik nekem túl sok. Olyanokra gondolok aki szinte mindenen nevet, mindenkire mosolyog, mindenkivel túl kedves, kérdés nélkül segít stb. Nekem ez néha vagy őszintétlenségre vagy alacsony önbizalomra utal. Kicsit úgy érzem mintha túlságosan törekedne magáról szimpatikus, kedves imidzset kialakítani. Más is érez ilyet ilyen emberekkel kapcsolatban?

2022. dec. 1. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Sokszor elég passzív agresszívak az ilyen emberek, burkoltan mézes-mázosan úgy beszól, hogy észre sem veszed. Az ilyen embereket nem szeretem, ha jobban bele gondolsz igazából elég rosszindulatúak, pedig azt gondolják magukról milyen kedvesek emiatt a nyájaskodó stílus miatt.
2022. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Engem is. A kérdező nem a passzív-agresszívről beszél, az gonosz. Ezek meg ilyen pozitív gondolkodásúak, csakhogy nem kell mindenáron, minden helyzetben pozitívnak lenni, mert az nem lehet valós. Önbecsapás, aki pedig meri vállalni a negatív érzéseit, azt idegesíti.
2022. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

" akik nekem túl sok."


Te lenni külföldi?

2022. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyesmi nem zavar, ha látom, hogy őszinte. A hideg kiráz azoktól, akik bárgyú műmosollyal, tettetett kedvességgel közelednek.
2022. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem is idegesít. Nem őszinte.
2022. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én rengeteget mosolygok, őszintén. Ezek szerint fura vagyok, vagy nem tudom XD olyan ember vagyok akinek minden az arcára van írva, és azok körében, akiket kedvelek vagy csak szimpatikus, elég gyakran mosolygok vagy nevetek.
2022. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
#6 én is, de itt olyan emberekre kell gondolni, akik már erőltetik a cukiskodást meg jópofizást. Biztos ismersz ilyet te is. Engem nagyon irritál az ilyesmi.
2022. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
De
2022. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki állandóan kedves és mosolyog, az egy óriási red flag. Az ilyen emberek alattomosak, hazugok, és ott tesznek keresztbe, ahol tudnak. Élvezik, ha árthatnak neked. Eddig még nem láttam kivételt.
2022. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

" Sosem az ugatós kutyától kell tartani,hanem a hízelkedőtől...""


Nagyon igaz mondás és emberben abszolút:) Minden olyan,aki nekem ártott,bánatot okozott,vagy elhagyott, mind mosolygós,kedves stílusú volt. Viszont aki esetleg fapofa,pókerarc, vagy szigorú, azokkal sosem volt gondom és korrektek voltak mind. Egyébként magam is pókerarcú vagyok,de jóindulatú.Csak ez nem látszik.

2022. dec. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!