Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem idegesit,ha egy ember...

Nem idegesit,ha egy ember sokat vihog?

Figyelt kérdés

Lakotarsam nője,folyamatosan vihog hangosan és idegesit,én egyszerűen nem értem hogy lehet szinte egésznap ....én egy hónapban ha 2x nevetek kicsit..de ez

.....nem vagyok féltékeny,egyszerűen irritál.


2022. nov. 6. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez ilyen ösztönös viselkedés nőktől, amikor azt akarják, hogy meg* őket a férfiak. Vagy legalábbis ilyen hangulatot akarnak maguk körül kelteni. Nem bírom az ilyen nőket, jönnek, lezüllesztik a társaságot, aztán mikor csinálni is kéne valamit, akkor hirtelen eltűnnek.
2022. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jol latod
2022. nov. 6. 20:32
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt jobban le van irva a sztori

En irtam ki ezt is


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2022. nov. 6. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Összebújnék veled, angyalom. Csinálhatnánk ugyanazokat, mint a lakótársad a barátnőjével. Különösen a nyögésre gondolok... ;)
2022. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező férfi.
2022. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem csak férfi lakótársa van, pedig nő.
2022. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudnek bőven összebújni, ha akarok,csak nem itthon teszem mert nem vagyok akkora paraszt és közönséges nő létemre hogy más hallgassa az áriázást...
2022. nov. 6. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nőnek mindig csak csettintenie kell. Igazad van.
2022. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy min vihog. Ha nem is volt annyira vicces, amit mondott neki valaki, és erőltetett röhögésbe kezd, az már nagyon idegesítő.


Szerintem én meg kezdek Garfield - típusú emberré válni, aki nem tud már szinte semmin egy jót nevetni. Szokták mondani, hogy a nevetés, a mosoly a bizalom jele :)

2022. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!