Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed ehez a hozzáál...

Nagybikatok kérdése:

Mi a véleményed ehez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés

Anyukám elhúnyt pár éve. Apukám beteg. Nem boldogul nagyon egyedül.

Tesóm lelépett azóta kb. 5 alkalommal volt itthon. Másik egyszer haza jött (mikor az érdeke úgy kívanta) mostmár elment ő is. Van még 1 ő lakik a legközelebb, ők néha kijönnek egy órára és mennek is. Én meg itt maradtam egyedül édesapámmal.

Csak én látom úgy, hogy néha segíthetnének? Ne mindent egyedül csináljak?

Ha rosszul látom elfogadom azt is, de néha sok így egyedül meló után!



2022. dec. 2. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez gyakran előfordul, hogy egs testvérre marad a szülő ápolása. Amit tapasztalatból tudok javasolni: csak úgy vállald be az ápolását, hogy ők lemondanak az örökségükről a te javadra.
2022. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Te laksz ott (gondolom ingyen), ez ennek az ára. Ha te máshol laknál albérletben, akkor lehetne azt mondani, hogy mindenki próbálja egyenlő részben kivenni a részét, de ez úgysem működik sohasem.
2022. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek ebbe mélyebben. Tüzelő felét kifizettem(én is dolgoztam fel), én főzök. Álltalában azt is közösen fizetjük.van mikor pénzt sem veszek el. Szóval a Rezsi fele az enyém. Ami most már nem is kevés. Nem akartam erre válaszolni csak gondolom azt hiszitek "ingyen" vagyok ott...
2022. dec. 2. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj a többiekkel! Örülj, hogy te másmilyen vagy, becsületesebb, akire számíthat apukád, legyél büszke magadra, az élet meg fog jutalmazni érte, lehet, hogy később, de megjutalmaz.
2022. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
81%
Ezeréves bölcsesség, ami a mai világra különösen igaz; két szülő eltart tíz gyereket is, de húsz gyerek se képes eltartani két szülőt. (mint a fenti képlet mutatja, még egyet sem.)
2022. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2022. dec. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!