Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt veletek már ilyen?

Történt veletek már ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy 50 év körüli pasit és egy 14 év körüli kislányt,egymás mellet mentek vásároltak,és nem tudtam eldönteni hogy most a lánya vagy a b nője a pasinak,mert voltak jelek amik utaltak erre és arra is.
2022. dec. 4. 10:15
1 2
 1/19 anonim válasza:
97%
Szerintem csak annak a jeleit vetted észre, hogy jó apa-lánya kapcsolatot ápolnak. Sokszor megesik, amikor pl az anya már nincs velük, így jobban összetartanak
2022. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ha ezt nem tudtad eldönteni akkor egyértelmű, hogy nem tettek semmi olyat ami miatt a barátnőjének kellene hinned - nyugodj meg, csak jó apa-lánya kapcsolatban vannak!

Azt te is bizonyosan láttad volna ha más van közöttük, akkor is ha nem kezdenek el csókolózni.

Általában amikor a lányok kezdenek nőiesedni, az apák rádöbbennek, hogy hamarosan elvesztik a lányukat egy másik pasi miatt és akkor is javul, szorosabbá válik a kapcsolatuk, ha előtte nem volt túl erős. Ha meg jó is volt már korábban is, akkor még jobban próbálja ösztönösen az apa közel tartani magához a lányát.

Jó ha felfigyelsz hasonlókra, mert tényleg vigyázni kell a gyerekekre, de nem lenne benned ilyen kétség ha ott tényleg lett volna valami gond.

2022. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy egy családi baráttal elmentem az állatkertbe, hajókázni stb és összesúgtak mögöttünk, találgatták mi közünk van egymáshoz. Az apja lehet? Neeem, nézd má de ronda pasi. Akkor a gazdag pasija. Jáá tuti naon pénzes. Hogy tud vele dugni?

Az "utaló jelek" azok lehettek, hogy néha terelgettem, és közelebb hajoltam hozzá amikor beszéltem. Látás- és hallássérült volt. Sokat utaztunk együtt, mert volt kedvezménye és nem voltak rokonai. Nem szeretett egyedül menni.

Tehát lehet se a pasija, se az apja nem volt.

2022. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy SKH. 14 év a beleegyezési korhatár.
2022. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

A XXI. századra a társadalom már tényleg odáig süllyedt, ha meglátnak egy tinédzsert egy középkorú felnőttel, akkor egyből azt hiszik, hogy a felnőtt dugja a tinit?

[link]

2022. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam már ilyet, mert nekem is nagyon jó a kapcsolatom az apukámmal.
2022. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 10:30


"nem kezdenek el csókolózni."


Persze hogy nem,mert tudják eleve hogy ezt rossz szemel néznék az emberek,még talán rendört is hivnának..

2022. dec. 4. 10:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 Kiemeltél egy részletet, de értetted amit leírtam vele?
2022. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
hadd hívják a rendőrt, majd a képükbe röhög a jelentgetőknek..
2022. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Velem olyan történt csak, hogy apámat nézték a páromnak 😒

Vidékről elkísért pestre orvoshoz, a váróban messze ültünk egymástól, de miután a mellettem ülő néni meglátta, hogy kommunikálunk megkérdezte, hogy nem akar a párja ide ülni? 🤦‍♀️🤦‍♀️ Aztán persze pironkodott, hogy jajj ő azt hitte... 😒

32 voltam, ő 57

2022. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!