Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltoztam és nem vettem észre?

Megváltoztam és nem vettem észre?

Figyelt kérdés
Már a harmadik évemet töltöm az egyetemen, és az első 2 évben nagyon visszahúzódó voltam azt aláírom, rengeteg bántást kaptam emiatt, hogy "jajj belőled nem lesz semmi". Aztán ugye ahogy jött a nyári szünet, dolgoztam, viusgáztam stb, kiengedtem magam, többet voltam a saját barátaimmal, majd amikor visszakerültem most a harmadik évre, azt mondták a csoporttársaim, hogy megváltoztam, meg hogy határozottabb lettem, pedig őszintén én semmi eget rengető dolgot nem vettem észre magamon, hogy másabb lennék.. Persze örülök és jól esik meg minden, csak nem tudom mit tettem, ami fura :D

2022. dec. 6. 17:46
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
Megváltoztál és nem vetted észre. Ez a dolgok rendje. Naponta új ingerek behatások kihívások érnek minket, amik meghatározzák a változás irányát. Így lettél a pelusba csináló kisgyerekből magát irányító felnőtt.
2022. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"pelusba csináló kisgyerekből"


Addig ilyen marad, amíg megfenyítik, megtorolják, ha kiáll magáért.

2022. dec. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!