Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi vagy nő szeretnél lenni?

Férfi vagy nő szeretnél lenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Inkább férfi lennék.
2022. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
A nők szemében csak a Chadek minősülnek férfinek, szóval óvatosan ezzel a kívánsággal.
2022. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Meg azok, akik minimum 180 magasak.

Mostanában nagyon központi kérdés lett ez a magasság.

155-160 centis lányok is égi meszelőt keresnek.

2022. dec. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Én férfi vagyok, de ha lehetne választani inkább nő lennék. Bár szerintem fiatal lánynak jobb lenni, idősebb korban nem biztos.
2023. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

14.

Egyetértek.

Fiatalon talán jobb lánynak lenni. Amíg egy nő csinos, szèp, megfordulnak utána az utcán, addig nincs baj.

Amikor viszont jön a 40, majd az 50, jönnek a kilók, na akkor már nem biztos, hogy jobb nőnek lenni.

Egy férfi viszont ha jól tartja magát, még 50, sőt 60 évesen is lehet megnyerő.

2023. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, 30-as, de gyerekkoromtól kezdve inkább nő lettem volna.

Egyszerűen jobban érezném magam úgy, női agyam is van, nem utálok annyira ferfinek lenni, de sose éreztem, hogy a ferfitest illene hozzam.

2023. febr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát inkább férfi maradnék.A menstruációval megküzdeni minden hónapban nem hiszem,hogy jó élmény...
2023. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

17-nél a pont. Még pont az hiányozna az életemből, meg a sminkelés és a többi sallang. Elég nekem a pofámat borotválni, nem hiányzik, hogy mindenhol, máshol is kelljen.

Amennyivel tovább élnek, annyival többet is szívnak (olykor szó szerint). Sokszor miattunk, nem irígylem őket.

Nézd meg, azokat a ruhákat, leghitványabb ingem, komolyabb, mint némelyik női holmi, ami duplájába kerül, fele anyagból. Ja, meg még kevesebbet is keresnek.

2023. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.

Én szívesen kibírnám azt a havi 4-5 napot, mivel sok-sok jó dolog jár érte cserébe.

Szerintem a smink és más egyébb női praktikák, bizonyos kor fölőtt már nagyon előnyösek.


A nők tudnak variálni a hajukkal, tudnak egy jó sminket, egy szép ékszer stb.

A női ruhák is sokkal változatosabbak, szinesebbek, csinosabbak.

A nőknek vannak praktikáik, amivel szebbé, vonzóbbá tudják magukat tenni, még 50 fölött is.

A férfiaknak milyen praktikái vannak????

Az égvilágon semmi. Főleg középkorúként.

A hajunk ritkul, őszül. Sőt. Tragédia szinten elkezdünk kopaszodni.

Az arcunk elkezd öregedni. Nálunk ugye nincs smink, nincs mivel korrigálni.

Aki nem szerencsés, az a lelassult anyagcsere és a máj működési zavarai miatt, elkezd erősen pocakosodni.

Szóval 100 szónak is egy a vége, mi nemtudunk magunkon javítani sehogy, semmivel.


Olyan csúnyák vagyunk mint a bűn. Aki szerencsés, és jó felmenőkkel rendelkezik, jó géneket örökölt, az egy kicsit szerencsésebb.

Az alapból egy kicsit szebb, sármosabb, jobb képű. Ők jó, illetve jobb helyzetben vannak, mert rájuk rászálnak, rátelepednek a nők. Levakarni sem tudják őket, és az egy csodálatos dolog.

Én sajnos nemtudok sminkelni, nemtudok csináltatni magamnak egy szép frizurát, semmit.

A férfinek az öltözködése is nagyon egyhangú, túl sok variáció nincs.

Egy nadrág, egy fölső, aztán viszlát. A fölső az lehet egy ing, egy galléros 3 gombos un tenisz fölső, oszt kezit csókolom.

A sima pólót szándékosan nem mondtam, mert az sportoláshoz való, meg otthonra.

A hideg kiráz, ha látok egy szépen felöltözőtt csinos nőt, mellette van egy férfi, egy totyakos farmerba, egy közönséges kinyúlt 600 ft-os pólóba, műbőr kínai cipőbe.


Atya Úristen. Borzalmas.

Ha van egy csinos nő mellettem, szépen felöltözve, csinosan, akkor kutya kötelességem, hogy én is a lehető legjobbat hozzam ki magamból.

Hát ez az én véleményem. Kiváncsi vagyok mit szólnak ehhez a szép hölgyek, és a férfiak.

56F.

2023. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!