Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Kiskomlsi69 kérdése:

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy együtt szeretnénk lenni O 30 éves ferfi, én pedig 17 lány?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak segítségét szeretnék Kerni és azt is hogy emiatt ne álljatok belem ismeretlenül hisz nem ismertek se engem se öt

Van egy férfi és egy munkahelyen ismertük meg egymást már 3-4honapja -beszélgetünk és kialakult köztünk egy erősebb kötelék, és vonzódunk egymáshoz

Az a helyzet hogy anya is ismeri hiszen mi 3an (férfi, anya és én) egy munkahelyen dolgozunk. Viszont 2-3hete mondta is hogy szóljak neki hogy miképp döntöttem ugyan is együtt szeretnénk lenni de én tartok anyának a reakciójától

És abban kérem a segítségeteket hogy, hogyan is mondhatnám el anyukámnak hogy mi 2en szeretnénk együtt lenni

Ő 30 éves, én pedig 17


2020. nov. 1. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Kamu. Mi már ez a nicknév...? Legalább kérdeznél teljesen anonim módon, ember...
2020. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű, hogy anyádnak is tetszik a 30 éves férfi, és ő magának akarja. Hármas szerintem jó lesz otthon is, úgyis egy munkahelyen dolgoztok.
2020. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Várd meg míg 18 leszel.
2020. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
51 éves vagy?
2020. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Vannak akinek kenyér gondjai vannak .
2020. nov. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

17 éves elmúltál, tehát a törvényes belegyezési kort betöltötted, emiatt a saját szabad akaratodból nagykorú személlyel is fenntarthatsz hetero- vagy homoszexuális kapcsolatot. Erről nem érdemes anyádat értesítened, mert csak feszültséget keltene.

Vigyáznod kell azonban (STD, fogamzásgátlása), és ha ebből gebasz van, anyád nagyon haragos lesz, de ha a dugást vállalod egy ilyen korú pasival, akkor az esetleges következmények kezelését is.

Minden hetero férfinak imponál egy ilyen fiatal lány (majdnem nő), és emiatt akár a csillagot is lehazudja. Mivel szinte bizonyosan tanulni stb fogsz, a családalapítása vele a középtávú stb. jövőbe vetődik, ami miatt aligha hiszem, hogy ő többet akarna tőled, mint egy maximum 1 hónap-5 évig terjedő kapcsolatot.

Mindenesetre jó szexet stb kívánok, de vigyázz magadra! Én csak 18 születésnapomon mondanám el anyámnak. Remélem, az meg közel van.

2020. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is 30 vagyok, de eszembe nem jutna egy 17 éves kislánnyal leállni.

Miről tudnánk beszélgetni? Nehéz volt a matek TZ? Ugyan már, egészséges lelkületű és pszichéjű felnőtt ember nem áll le gyerekekkel, csak olyan, aki fél a korabeli nőktől.

De az is lehet, hogy a pokemontazó gyűjteményed kell neki.

2020. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

Kérdező: Hallgass #7-re! Úgy menj bele ebbe a kapcsolatba, hogy a tapasztalt partnerrel való szexért teszed, és tart pár hónapig max.

"felnőtt ember nem áll le gyerekekkel, csak olyan, aki fél a korabeli nőktől." Vagy, akinek a Lolita az esete ezen túlmenően.

2020. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Te "együtt szeretnél lenni" vele. Ő meg szexelni szeretne egy csinos, nálánál sokkal fiatalabb, friss lánnyal. Bármennyire is tagadod te vagy ő, ez az igazság.

Ha neked ezt megéri bevállalni, tudván, hogy kapcsolatnak szinte biztos nincs jövője, anyukád nem akadályozhat meg benne.

2020. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Valójában a kérdező 51 éves férfi
2020. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!