Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik edzőteremben edzetek!...

Akik edzőteremben edzetek! Mennyire szeretnétek izmosak lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lesz olyan állapot, amire azt mondjátok, hogy itt állj, már csak szinten tartom magam, vagy annyira izmosak akartok lenni, amennyire csak tudtok?

2022. okt. 9. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Amennyire csak lehet! Hisz ezért fizetem a havi bérletet, meg időnként a fene nagy szaktudású edzőt. Én pedig odateszem magam cserébe. Ha nem jön össze, semmiképp nem én leszek a hibás, hanem az edző, mivel ő szúrta el. ☝️
2022. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Svórcenegger testet akarok.
2022. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos jelenleg annyira sem vagyok izmos amennyi egy számomra optimális testhez kéne de igazából van egy szint, amennyire akkor sem akarnék eljutni, ha tehetném.
2022. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze nyilván annak örülnék, hogyha az általam kívánt testet el tudnám érni (tán szteroiddal sikerülne) és ha elérném talán akkor se hajtanék egy már undorítóan izmos testre.
2022. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

annyira izmos szeretnék lenni amennyire csak tudok.

naturálon amúgy se kell attól aggódnom hogy túl izmos leszek.

2022. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Naturálon értelmezhetetlen az "állj, ennél izmosabb nem akarok lenni, ez már túl sok" hozzáállás. Ez egész egyszerűen baromság. Ha szarabb a genetikád, akkor még akkor sem lesz ténylegesen izmos fizikumod, ha elmész a naturál maxodig. A naturál hobbigyúrás pont azért kegyetlen, mert egy pulcsiban meg se lehet mondani rólad, hogy amúgy már 10 éve edzel.

Hogy te naturálon mit tudsz kihozni az izomzatodból, az nem attól függ, hogy mikor mondod azt, hogy elég. Attól függ, hogy mennyi energiát, időt, pénzt, kitartást áldozol a fejlődésedre.

2022. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Audi A8-ba, alig férek el."


Persze, elősször a 2-3XL póló feszül aztán Audi A8. Kicsit se trollszagú.

2022. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Mindig vannak irigy emberek, de attól még így van.

Nem a B.Krisztián vagyok mielőtt még többen megkérdezik.

De amúgy itthon indultam pár versenyen meg Eb-n is.

Röviden ennyi.

2022. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért baj az ha valaki az Audi A8-ba alig fér be? Én az Ural-ba is alig férek be.🤣🤣
2022. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Nőként sajnos tipikus széles, lapos tepsiseggem van, deszerencsére homokóra alkattal. Addig szeretnék edzeni, hogy ne legyen szottyadt a fenekem.

28n

2022. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!