Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni biztosan,...

Honnan lehet tudni biztosan, hogy egy srác meleg-e?

Figyelt kérdés

Eddig 99%os bizonyossággal megállapítottam abból, hogy ha Facéra ki volt neki írva hogy egyedülálló, de érdeklődésnek nem volt kiírva, hogy nők.

Most van egy srác, aki nagyon gyanús nekem, és szeretném tudni. Neki sincs kiirva, hogy nők, de nem akarom elhinni, illetve elfogadni, h ne hetero legyen! 😁

Egyéb tippek, trükkök?


2022. dec. 8. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"ki volt neki írva hogy egyedülálló, de érdeklődésnek nem volt kiírva, hogy nők."


EBBÖL még véletlen sem az jön le, hogy valaki meleg!

2022. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mi jön le belőle?

Nekem ez :)

A meleg ismerőseimnél legalábbis teljesen így van.

2022. dec. 8. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"de érdeklődésnek nem volt kiírva, hogy nők."


Hát ebből abszolút nem lehet ilyet kikövetkeztetni. Sokan alapba ki se töltik ezeket. Ez kb olyan megállapítás, mintha valakinek nincs kitöltve az, hogy hol dolgozik, akkor biztos munkanélküli.

2022. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb értelmes ember nem írja ki érdeklödésnek hogy "nök", ezt csak esetleg egyes tinik írják, mások nem.
2022. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki meleg, az értelemszerüen nem írja oda, hogy érdeklik a nök.

De ha valaki ezt nem írja oda, attól még nem meleg!

Ez olyan, mint ha valaki vega, az feltüntetni, hogy nem eszik húst, de attól, hoyg valaki nem írja oda, hogy eszik húst, még nem vega!

2022. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!