Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (meleg kérdés) Az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Az emberek mikor jönnek rá, azaz mikor tudatosul bennük biztosan, hogy melegek?

Figyelt kérdés
Csak mert én egy ideje tudom, de a környezetemben senkiről nem hallottam, ilyesmit, még távolról sem, igaz senki sem tudja, hogy én meleg vagyok, de ezek szerint mindenki ennyire titkolja, és igy hogy lehet párt találni ma?

2016. máj. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiben máskor tudatosul, erre nincs szabály. Az szintén nem egyforma hogy ki mikor és kinek mondja el. Nem titkolja mindenki, de sokan igen.
2016. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
mit kell annak tudatosulnia, ha faszt szereted akkor meleg vagy. Ha nem szereted akkor nem. Nem egy folyamat
2016. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én heteró vagyok, de személy szerint nem igazán tudom elképzelni, hogyan lehet, hogy az ilyesmi későn tudatosul, meg hasonlók. Szerintem ez "bullshit". A szexuális vonzalomnak elég egyértelmű fizikai jelei vannak, nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki magán nem veszi észre. Másképp fogalmazva: önkielégítés közben az ellenkező nem tagjaira szoktál gondolni? Akkor heteró vagy. A saját nemed tagjaira? Meleg vagy? Mindkettőre? Biszexuális vagy. Szerintem nem kell túlbonyolítani meg túlmagyarázni a dolgokat. :) Ha valaki titkolja, az egész más kérdés, de nyilván nem azt jelenti, hogy ő maga ne lenne tisztában a dologgal.
2016. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
változó, de a nagy átlag 14-20 között. meg nem is rájönnek, inkább beismerik maguknak. mert, az h valaki meleg, az mindig is ott van/volt benne, és az már az egyéntől függ(meg a közegtől), hogy mikor hajlandó elfogadni
2016. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, és 10 éves korom óta tudom hogy meleg vagyok.
2016. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én körül belül 13 évesen jöttem rá mikor el kezdtek tetszeni a korom beli srácok, de eszt persze titkoltam. Viszont volt már akkor egy velem egy idös partnerem. Azt hittem hogy ez majd el mulik és más irányba fordulok majd. De nem igy lett. Mostanra egyedül vagyok 23/f
2017. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kb 13 éves korom óta tudom én ugy tapasztaltam hogy a legtöbben tiniként jönnek rá. 18/f
2017. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!