Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Eurojackpot 30 milliárd ft...

Az Eurojackpot 30 milliárd ft főnyereménye megnyerése után mihez lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Kezdeti sokk után merre hova induljon el az ember,mit hogy tervezzen?
2022. dec. 9. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én személy szerint először vennék egy új laptopot, aztán onnantól majd kialakul hogy mi lesz....
2022. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Te nyertél? Ha túl nagy a sokk, adhatsz belőle. Különben nem tudom átérezni.
2022. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
pl adhatnál legalább 29 milliárdot
2022. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdenék gondolkodni a befektetéseken, aztán majd felmondok a munkahelyen.
2022. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Én őszintén befejezném az egyetemet. Kevesebb lenne a stressz rajtam amiatt, hogy fizetősön vagyok és ott kellene hagyni, mert nem bírom fizetni. Tényleg kényelmesen befejezném.

Utána szeretnék egy állást, ami aránylag "jól fizet", bár nem lennék rászorulva a pénzre. De fura lenne csak otthon ülni és nem dolgozni. Olyan munkahely kell, ami éppen fizet, de nem nyűg csinálni. Szerencsére nekem a szakmám a hobbim is lesz egyben.

Kocsi, ház és kész. Én többre nem vágyom ami az anyagiakat illeti.

Soha nem akartam luxusban élni, csak boldogan.


Ki mire vágyik, ennyi a lényeg. Valószínűleg amúgy tehetősebbként segítenék valamennyire másokon, akár befektetésekkel is.

2022. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Szinte bármihez :)
2022. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Az bruttó, de mindegy, akkor is sok pénz. Először is biztonságba helyezném több ország több bankjában, aztán élvhajhász életmódot élnék amíg meg nem unom vagy bele nem halok.
2022. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi pénzzel már lehet lenne nő aki végre legalább egy randira eljönne velem.

Amúgy meg vennék belőle egy vagon Ferrarit.

2022. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Nettó 25,550 milliárd Ft.

Legalább 3 db € számlát kellene nyitni. Azonkívül át kellene utalni Svájcba 1-2 millió CHF-et, egy Svájci számlára vésztartaléknak. Marad durván 25 milliárd Ft.

Ebből építenék egy házat Budán, kb 750M. Vennék három kocsit, egy időtálló veteránt (pl Gaz M21) , egy modernet mindennapokra (pl Tesla) és egy hobbi autót (pl Porsche 911).

Marad 24 milliárd.

Ennek egyharmad része TBSZ számlára menne (ERSTE Investment vagy KBC). Állampapir, amerikai tech részvények, befektetési alapok.

Marad 16 milliárd.

1 milliárdból vennék 10 fővárosi lakást, befektetés gyanánt kiadásra.

Bécsben is vennék az első kerületben egy lakást olyan 1 milliárdos árban, valamit a fentieken kívül egyet a Kossuth téren is ami nagyjából 500M.

Marad 13.5 milliárd.

Befektetési aranyat vennék 2.5 milliárd forint értékben. Legalább 5 helyen tartva, 2 Magyarországi, 1 Svájci és egy Ausztriai széfben, illetve az egyik lakásban, ami nem kiadásra van.

Marad 11 milliárd.

Bitcoint vennék 1 millió $ (400 millió forint) értékben, valamint egy másik walletben Monerot 200 MFt értékben és egy nagy tőzsdén (Kraken, Coinbase vagy Binance) Ethereumot meg néhány magas kamatozású kriptót megint 1M $ értékben.

Marad 10 milliárd.

Műtárgyakat, festményeket, régiségeket illetve luxus órákat is vennék 1 Mrd értékben, marad 9 Mrd.

Mivel ez még mindig sok pénz, adhatok belőle a családnak, adakozhatok is, vagy vehetek nyaralót Balatonon vagy Horvátországban vagy az Alpokban.

2022. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
#8 ha olyan hülye vagy, hogy elszórod egy vagon Ferrarira, akkor egyetlen randira se mennék veled.
2022. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!