Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Eurojackpot 30 milliárd ft...

Az Eurojackpot 30 milliárd ft főnyereménye megnyerése után mihez lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Kezdeti sokk után merre hova induljon el az ember,mit hogy tervezzen?
2022. dec. 9. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Mostmár 40 milliárd
2022. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
9 vagyok, amit elfelejtettem, hogy tartanék KP is. Tudom h inflálódik, de ha beüt pl egy háború, akkor a bankbol le nem veszed. Mondjuk 100K $, €, CHF vegyesen.
2022. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Először is kifizetném a saját és Szüleim összes adósságát. Majd elköltöztetném őket magammal valami igazán kellemes, mediterrán országba (hogy 40-45 évnyi munka után ne a 160.000 Ft nyugdíjból, adósságban tengődés legyen az osztályrészük), vennék egy hangulatos kis tanyát/telket egymáshoz közel, megtanulnám perfekt a nyelvet, letenném a jogsit, vennék egy valamilyen autót (jelenleg még Matchboxra sincs pénzem két munkából). Az összeg mondjuk felét befektetném - vagy vennék egy már működő vállalkozást és a sajátos látásmódommal felvirágoztatnám, vagy én alapítanék valami újat. A maradék összegből pedig igazából csak nyugodtan élnék végre. Kivizsgáltatnám magam, hogy mi áll a tizenéves bajaim mögött és csak élvezném, hogy végre nincs az a brutális nyomás a vállamon, hogy lakom, vagy eszem...
2022. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Butaság befektetni valamibe is mint ingatlanba, vagy vállalkozásba. Még azzal idegeskedni.

Jó részét aranyba fektetném meg svájci frankra, amerikai dollárra, euróra váltanám és tojnék mindenre. Magánrepülővel járnám a világot és elfelejteném örökre hogy honnét származom.

Az irigyeimnek vennék 3 kamion lapátot emléktárgynak hogy dolgozzanak. :P

Vinném magammal a cicámat és kutyimat. :)

2022. dec. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 L.. István ***** válasza:
61%
#8: Randi?! Szegény ember udvarol, a gazdag választ!
2022. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

mivel nem te nyerted meg, így kár ezen gondolkodni.


Ennyi pénzből már futja több független befektetési is. + van egy érzésem, hogy a nyeremény mellé alapból jár ilyen tanácsadás.

2022. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Odaadnám az egészet a DK-nak, hogy nyerjenek választást. Cserébe feleségül venném Gyurcsány lányát, és beköltöznénk az Apró villába.
2022. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Őszintén megmondom én ennyi pénzt nem szeretnék nyerni.

Szerintem aki ezt megnyerte annak egy nyugodt pillanata nem lesz,és ne legyen igazam de szerintem nem is lesz,szegény hosszú életű.


De mit csinálnék a pénzzel?Mivel ez az ország megbízhatatlan és semmi jogbiztonság nincs itthon,ezért kimenekíteném a pénzt.

Svájci bankba,Brit bankokba, Német bankba(Euro,dollár,font) deviza számlákra.


Maximum magyar bankban 2-3 millió forintot tartanék.

Aztán mondjuk Londonba vennék 10 db lakást amit egy ingatlanközvetítő cégen keresztül hosszú távon kiadatnék.


Kifizetném persze a maradék hitelemet a házra és fullosan felújítanám,majd a felszereltetném a legdrágább biztonsági kamerarendszert a házra.

És teljesen őszintén mondom ezen kívül semmilyen ingatlant nem vennék itthon,mert kiszámíthatatlan ez az ország,nulla jogbiztonsággal.


Körbeutaznám a világot,minden nyáron máshová mennék nyaralni.Csak élvezném az életet.

Engem az autók nem izgatnak úgyhogy nem vennék semmilyen luxusautót.

2022. dec. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
#18 pedig Nyugat-Európában van nagyobb esélye, hogy elveszik az ingatlanjaidat, és migránsokat költöztetnek be.
2022. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Úgy bebasznék, hogy valami indiai erdőbe a guruk józanítanának a sokkos tigris mellet.
2023. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!