Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lànyok,ha megnyernétek a...

Lànyok,ha megnyernétek a lottó főnyereményt és milliàrdosok lennétek akkor vàltoztanàtok az öltözködési stílusotokon?Ha igen akkor milyenre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az öltözködési stílus szempontjából nem a rendelkezésre álló, szabadon elkölthető pénz összege diktál, hanem az életvitel, kreativitás, meg az adott személy belső értékei, és ez mindkét nem irányába igaz...
2021. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én nem. Az öltözködés sose volt fontos, ha több pénzem lenne se válna hirtelen azzá. Lenne mire elköltenem, bejárnám az egész világot.
2021. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Utaznék abból a pénzből.
2021. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az alapot nem, de tuti, hogy jobb minosegu, cuccokat vennek.
2021. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A stílusom nem változna, de akkor megtehetném, hogy drágább, de jobb minőségű ruhákat vegyek. Nem luxus dolgokra gondolok azért, vagyonokat nem költenék ilyenekre.
2021. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem. Most is úgy öltözködöm, ahogy én szeretnék.
2021. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A stílusomon nem, viszont biztos, hogy sokkal több ruhám lenne és sokkal minőségibbek, különlegesebbek, egyedibbek.
2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A stílusom maradna, de biztos hogy egyenesen a tervezőkhöz járnék ruhákért amennyiben nem számítana a pénz. Bolti ruhát sosem vennék többet.
2021. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha megnyerném a lottóötöst, többet nem kellene dolgoznom, tehát soha többet senki elő nem írná nekem mit hordhatok és mit nem :). Úgyhogy esélyes hogy teljesen elengedném magam... már most is meglátszik a lassan egy éves home office, ez csak fokozódna :D. Mindenből csakis a legkényelmesebbet, és leszarom hogy néz ki.
2021. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
A stíluson nem, mert az ízlésem nem változna. De nem vennék több fast fashiont, csak tervezői ruhákat, amikre most nincs pénzem.
2021. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!