Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom tarsasjátékba miért nem...

Párom tarsasjátékba miért nem tudja elfogadni ha veszit/vesztésre áll?

Figyelt kérdés

Mindig johangulattal indul a jatek,es ez addig tart amig parom ugy erzi nyeresre al,ha ez valtozik nem akar mar jatszani vagy olyanokat vag hozzam h nem vagyok emberseges,nem illik ilyet tenni,ha uri ember lenném most ezt meg azt a kartyat nem hasznalnam fel ellene,direkt akarom h o veszitsen,de neha csunya szavakkal is illet annyira mérges tud lenni.


A valoeletbe egy vegtelenul nyugodt es kedves ember,mar már tulzottan nyugodt is, soha nem hallani a szajabol 1 csunya szot se !amit a jatekba muvem olyan mintha nemis o lenne!


Esetleg valaki tudna nekem valami magyarazatot adni erre,miert es mitol van?


2022. dec. 10. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy gyerek, aki nem tud veszíteni. Inkább ne társasozzatok, ha ez lesz az eredménye, ha pedig megkérdezi, miért nem akartok játszani, mondd neki azt, hogy emlékezzen, hogyan szokott reagálni.
2022. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem tud játszani, csak versengeni. Ha megtanul a játék szeretetéért társasozni, akkor játsszatok.
2022. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Mintha engem írnál le. való életben végtelenül nyugodt és kedves vagyok, de amikor játékra kerül a sor. Én sem tudom elfogadni ha vesztek, túl nagy az egóm hozzá (teszem hozzá, hogy a konkrét semmire ilyen nagy). Komplexusaimat vetítem rá az ellenfeleimre és ha vesztek legszívesebben megölném az ellenfelem (még szerencse, hogy csak videojátékokkal játszom).

12 évesen azt mondták majd kinövöm. 11 év után sem nőttem ki és mindig ragelek, nem tudom elfogadni, hogy vesztettem. A megoldás: Nem kell játszani, vagy pedig olyan egyszemélyes játékot, ahol csak nyerni lehet. Más megoldás erre nincs.

Mondjuk még nálam az is szerepet játszik, hogy minden álmom volt egész életemben megélni a videojátékokból, de mivel mindegyikbe rossz vagyok és képtelen vagyok fejlődni, ezért nem tudok megélhetést varázsolni belőle. Ez is frusztrál.

2022. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3as valaszolo

A tobbieknem is,de neked kulon koszonet az irasert.

Azthiszem irtal benne par olyan kis mondatot ami páromnal is a baj forrasa lehet!

2022. dec. 11. 00:45
 5/20 A kérdező kommentje:
Tobbieknek is*
2022. dec. 11. 00:45
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Eleg gyerekes
2022. dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szivesen kérdező (3-as voltam).

6-os. Csak akkor gyerekes, ha tét nélküli a dolog. Teljesen más tészta, ha valaki azért ideges a vesztés miatt, mert a jövőbeli (bárcsak) megélhetése megy a levesbe, amit szeretne csinálni. Természetesen ha te a való világ munkavilágában vagy munkavállaló és semmilyen indíttatásod nincs az online játékokból megélni, akkor nincs tétje a dolognak és akkor tényleg gyerekes a dolog. De egy streamernél, youtubernél, kompetitív játékosnál más a dolog. Képzeld el úgy, mint egy cég főnökeként hatalmas pénzkiesés, ami miatt csődbe kerül(het)sz.

2022. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
A földön nem fetreng ilyenkor? Nem borítja fel az asztalt? Nem akarja elfoglalni a világot?
2022. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

#7:

Ha valaki annyira ideggyenge, hogy nem tudja elfogadni azt sem, hogy pl. a Doom-ban kinyírja egy monster, az ne stream-eljen. Bocs, de a legtöbb videojátékban benne van a pakliban, hogy meghalhatsz a játékban, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nem kell stream-elni. Amúgy elég sok streamer-t láttam már live-ban, hogy közben urambocsá meghaltak egy game-ben, de erre érdekes módon nem az volt a reakció, amit te leírtál, hanem nevettek rajta egy jót és újrakezdték vagy betöltöttek egy mentett játékállást, és folytatták a live-ot. És képzeld, nem kezdtek el róluk több tucatnyian lecsatlakozni még a chat-ről sem csak azért, mert meghalt a játékban, szóval ezt a "tétes" baromságot nem tudom honnan a francból vetted.

Semmiféle tétje nincs ennek, aki ezt nem bírja, az egyszerűen ideggyenge, nem kell ebbe ilyen általad képzelt bitangnagy hülyeségeket belemagyarázni.

2022. dec. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Talán ugy érzi, hogy tökéletesnek kell lennie, nem tudja elfogadni a hibáit gyengeségeit.
2022. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!