Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 45 évesen elsö gyerek! Azóta...

45 évesen elsö gyerek! Azóta mégjobban örültként viselkedik a nö?

Figyelt kérdés

Szomszéd nö. A lakásban nöttem fel 16 éves koromig, most 30 vagyok. Ez a nö 10 éves koromban költözött a szomszédba, akkor ilyen 24-25 éves volt, egyetem után. Mindig csak bulizott, meg balhézott a barátaival, kötekedett a szomszédokkal. Gyülölte a gyerekeket, az összes gyereket a házban levegönek nézte, vissza se köszönt. Gyakran balhézott amiatt, hogy zavarjuk öt és milyen jó lenne egy ház ahol nincsenek gyerekek, mert halálra idegesítjük. 3 éve megörököltem a lakást, de már régóta ki volt adva, szüleim külföldre költöztek. Nekem 2 gyerekem van, a nö még durvább volt mint régen. Folyamatosan jött verni az ajtót, üvöltözött a feleségemmel, hogy sír a baba, stb. Pedig tényleg csendben vagyunk amennyire tudunk. Kiosztotta a feleségemet, hogy mekkora felelőtlenség volt huszonévesen gyereket vállalni meg amúgy is a mostani világba, ő jobban döntött, élvezi az életet, már 50 országban járt, neki soha nem kéne gyerek. Ha látott minket, hogy hisztizik a gyerek az utcán, elkezdett nevetni meg hangosan mondani, hogy Istenem megmentettél ettől. Rosszabb volt mint 30 éves korában amikor utoljára láttam. Aztán most pár hónapja megjelent a pasijával egy gyerekkel! Szerintünk örökbefogadták. Azóta mégjobban balhézik, de a gyerek miatt. Hogy neki alszik a gyereke és a miénk fogja be, meg akarja szabni mikor lehet kimenni az ajtón mert ők azt hallják, meg szóljunk előre ha éjszaka valahova megyünk és mikor fogunk megjönni mert akkor a másik szobába viszi addig a gyereket. Jelentsük be neki ha vendégek jönnek hozzánk és meddig maradnak, mert az ő gyereke fél az idegenektől és akkor nem hozza ki a lépcsőházba. Persze nem jelentünk neki, de jön ordítani. Azt is kiabálja, hogy ő okosabb nálunk, mert ő direkt így tervezte és 45 alatt senkinek nem szabadna gyereket vállalni, mert neki van annyi élettapasztalata, hogy egy gyereket tisztességesen felneveljen. Az ő gyereke már most okosabb, mint a mi 6 évesünk, ezt is mondta. Meg mindig azt hazudja, hogy ő szült és bármikor tud, lehet hogy jövőre jön a kistestvér.


Az ilyen nőnek mi baja van? Ha eddig megkeserítette mások életét, szídta a gyerekeket tizenéveken át, akkor most mit alakoskodik, mint a legjobb anya, ennyi idősen? Mások gyerekeivel meg ugyanolyan szemétláda! Másik szomszédnak azt mondta a terhes feleségnek, hogy előre sajnálja a kisgyereket, hogy mit fog majd kapni, mert 20 évesen ők nem tudják mi kell egy gyereknek, ahhoz érettnek kell lenni, mint ő. De majd ad tanácsokat nekik!


2022. dec. 11. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, erre nem lehet nagyon más tanácsot adni, a saját mentális egészségetek érdekében hiába örökőlt lakás cseréljétek le és vegyetek egyet máshol...


Tudom hogy nagyon nehéz, de településen belül is vannak hasonló ingatlanárak. Ezt ebben az esetben muszáj lesz meglépni, egy őrült emberrel semmit sem tudsz kezdeni. :/


Vagy ráhívod a rendőrséget hogy birtokháborít, fenyeget, elbeszélgetnek a fejével, de mennyit fog az érni?


De mindenképpen költözzetek el... sajnálom amúgy, borzalmas emberek vannak.

2022. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a nőt még senki nem verte szájba annyi év alatt? Furcsa...
2022. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek feljelentést zaklatásért, már rég meg kellett volna tenni
2022. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

El akarunk költözni egyre jobban.


A saját barátai többször is megverték már ezt a nőt, meg a pasijai is. Egyszer kisgyerekként szemtanúja voltam, hogy egy barátnője az utcán leteperve üti-rúgja. Egyébként nem romák és nem drogoznak, diplomás emberekről van szó! Rendőr is sokszor volt már ráhívva de mindig megússza. Hatóságokkal szemben van egy ilyen benyalós, álszent, okosokodó stílusa amit benyal minden közeg. Rebegteti a szempilláit, hogy jaj biztosúr, szegény szomszédok idegileg kivannak a kisgyerek miatt és azért reagálnak túl mindent … stb.

2022. dec. 11. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már a zaklatás kategória.
2022. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

"Hatóságokkal szemben van egy ilyen benyalós, álszent, okosokodó stílusa amit benyal minden közeg. Rebegteti a szempilláit, hogy jaj biztosúr, szegény szomszédok idegileg kivannak a kisgyerek miatt és azért reagálnak túl mindent … stb."

. Na, jó, ez egy kicsit erőltetett lett...

2022. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamera- és hangfelvételt nem lehet kimagyarázni
2022. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen nagypofájú r1banc szomszédom. Egy oltári nagy pofon elkussoltatja egy hónapra. Mikor legközelebb kinyitja a lepcsest, megkapja a párját. Utána garantáltan meghúzza magát. Még előre köszönni is megtanul.
2022. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van ilyen zaklató.

Azért csinálja, mert megteheti.

2022. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez véletlenül nem a Tigris utcában történik?
2022. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!