Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 45 évesen elsö gyerek! Azóta...

45 évesen elsö gyerek! Azóta mégjobban örültként viselkedik a nö?

Figyelt kérdés

Szomszéd nö. A lakásban nöttem fel 16 éves koromig, most 30 vagyok. Ez a nö 10 éves koromban költözött a szomszédba, akkor ilyen 24-25 éves volt, egyetem után. Mindig csak bulizott, meg balhézott a barátaival, kötekedett a szomszédokkal. Gyülölte a gyerekeket, az összes gyereket a házban levegönek nézte, vissza se köszönt. Gyakran balhézott amiatt, hogy zavarjuk öt és milyen jó lenne egy ház ahol nincsenek gyerekek, mert halálra idegesítjük. 3 éve megörököltem a lakást, de már régóta ki volt adva, szüleim külföldre költöztek. Nekem 2 gyerekem van, a nö még durvább volt mint régen. Folyamatosan jött verni az ajtót, üvöltözött a feleségemmel, hogy sír a baba, stb. Pedig tényleg csendben vagyunk amennyire tudunk. Kiosztotta a feleségemet, hogy mekkora felelőtlenség volt huszonévesen gyereket vállalni meg amúgy is a mostani világba, ő jobban döntött, élvezi az életet, már 50 országban járt, neki soha nem kéne gyerek. Ha látott minket, hogy hisztizik a gyerek az utcán, elkezdett nevetni meg hangosan mondani, hogy Istenem megmentettél ettől. Rosszabb volt mint 30 éves korában amikor utoljára láttam. Aztán most pár hónapja megjelent a pasijával egy gyerekkel! Szerintünk örökbefogadták. Azóta mégjobban balhézik, de a gyerek miatt. Hogy neki alszik a gyereke és a miénk fogja be, meg akarja szabni mikor lehet kimenni az ajtón mert ők azt hallják, meg szóljunk előre ha éjszaka valahova megyünk és mikor fogunk megjönni mert akkor a másik szobába viszi addig a gyereket. Jelentsük be neki ha vendégek jönnek hozzánk és meddig maradnak, mert az ő gyereke fél az idegenektől és akkor nem hozza ki a lépcsőházba. Persze nem jelentünk neki, de jön ordítani. Azt is kiabálja, hogy ő okosabb nálunk, mert ő direkt így tervezte és 45 alatt senkinek nem szabadna gyereket vállalni, mert neki van annyi élettapasztalata, hogy egy gyereket tisztességesen felneveljen. Az ő gyereke már most okosabb, mint a mi 6 évesünk, ezt is mondta. Meg mindig azt hazudja, hogy ő szült és bármikor tud, lehet hogy jövőre jön a kistestvér.


Az ilyen nőnek mi baja van? Ha eddig megkeserítette mások életét, szídta a gyerekeket tizenéveken át, akkor most mit alakoskodik, mint a legjobb anya, ennyi idősen? Mások gyerekeivel meg ugyanolyan szemétláda! Másik szomszédnak azt mondta a terhes feleségnek, hogy előre sajnálja a kisgyereket, hogy mit fog majd kapni, mert 20 évesen ők nem tudják mi kell egy gyereknek, ahhoz érettnek kell lenni, mint ő. De majd ad tanácsokat nekik!


2022. dec. 11. 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben tennék egy névtelen bejelentést a gyermekvédelemnek, hogy érezze a törődést, a nagypofájú qrvája.
2023. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!