Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha egy lány így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van úgymond egy lány barátnőnk aki eléggé gázul viselkedik. Minden alkalommal másnak a társaságába nyal úgy, hogy mindig az adott társaságokat segíti ki a másik társaság ellen, aztán megint vissza megy ugyanahhoz a társasághoz. Utána egy harmadik társaságba megy. És ezt nem csak szimplán úgy csinálja, hogy mindig mással van azt esetleg olyan társággal is jóba van akivel mi nem. Hanem ki is beszél minket is, pedig legtöbbet már inkább velünk lóg mert a többi helyről nagyja részt kiutálták. Meg 21 évesen azt csinálja, hogy egy buliban le áll ilyen 14-15 év körüli srácokkal is. Még ha egy fiú csinálja ezt 21 évesen a lányokkal. De ebben az esetben szerintem nagyon gáz. Bár ezek a fiúk örülhetnek mert amúgy nagyon gyönyörű lány. De akkor is 1 buliban 10 fiúval is leáll. Természetesen csak olyannal aki fizet neki eleget. Még józanon is. Ami a ne továbbja ennek, hogy láttuk mi már általános iskolás 11-12 évesekkel is lógni. Azóta úgy szólaitjuk iróniából, hogy 70 éves, vénasszony, öregember. Meg van olyan fiú aki úgy hivatkozik rá, hogy a társaságvándorlós, nyalizós vénurvának. Ezt én azért még nem szoktam mert annyira nem utálom. De egyébként is nagyon gyerekes. Nem azért mert csinál néha hülyeségeket és éli az életét. Mert én pl nem szeretem azokat akik betöltenek egy adott kort vagy eljutnak pl egyetemre. És akkor többnek akarják mutatni magukat mint amik, meg másképp csinálnak valamit már ha picikét is. Mert fejlődni csak tapasztalatok alapján lehet. Ha valaki erőltetni próbálja ezt picit is akkor az vissza felé fog fejlődni! Ezért is tud ez a mai generáció csak 35-40re felnőni agyilag. De ő gyakorlatilag az a személy akire nem csak a laikusok és a fej játszósak mondják, hogy gyerekes. Hanem én is és mindenki. Olyan abszurd gyerekes dolgokat csinál és nem is kevésszer. Pl többször is megcsinálja azt, hogy lemegy a játszótérre és fogocskázik-bújocskázik a nála 10 évvel fiatalabb gyerekekkel és mindenki rajta röhög. Mi is megcsináljuk ezt poénból max 1 évbe 3-szor. De idén pl még nem is csináltuk. Oké még tini ő is, magyarországi papír szerint már nem. De agyilag ilyen korba még szinte mindenki annak szamit foleg a mostani generációba. De nem kisgyerek az 12-14 éves kor alatt van, legtöbb normális embernél. Azért nem utálom annyira mert humorérzéke nagyon jó, illetve tud normális lenni. Viszont ha már a fenti dolgokat nem vesszük figyelembe. Akkor az a nagyon szembetűnő, hogy kifejezetten önző a lány általában. Amikor tanácsot kérünk tőle vagy kérünk tőle valamit. Akkor ő azt mondja, hogy csak akkor csinálja meg, hogyha előtte adunk vagy veszünk neki ezt-azt. Ha meg nem tesszük akkor nem, hogy nem segít. Meg eleve szinte mindig csakis azt nézi, hogy neki minden meglegyen max utána segít bárkinek is. De el is kezd minket kritizálni, hogy mi jogon nem adunk vagy veszünk meg neki valamit. Ha meg mondjuk neki akkor hozzánk vágja azt, hogy ő modellkedik meg milyen jól néz ki. Attól még, hogy valakinek bomba alakja van, kék szemei, nagyon szép arca, 1 méter hosszú haja. Még ne gondolja már azt, hogy bármit megtehet. Azon kívül személyiségileg inkább csak rosszat tud felmutatni.

18/L



2022. okt. 28. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt hittem valami 13 éves írta ezt a sok sületlenséget....
2022. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hihi engem aztán próbálhatsz fel idegesíteni! 😃🤪
2022. okt. 28. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Őrület, mik vannak.
2022. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#2:

Ennyi ésszel tényleg nem lehetsz több 13-nál...

2022. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha 13 éves szinten lennék most elkezdeném verni magam, meg elküldenélek melegebb éghajlatra. De nem teszem, nyugodtan próbálj még szurkálódni. Úgyse fogsz tudni fel idegesíteni. XD
2022. okt. 28. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát tesom ezt rendesen kihívás volt elolvasni. Gázul viselkedik igen, de őt kellene megkérdezni, hogy miért. Tippelhetünk végtelen okot, de nem fogunk közelebb kerülni a megoldáshoz.
2022. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenben is igazad van.
2022. okt. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy elhordják a másikat mindennek, de basszus, akkor miért barátkoznak vele? Senki nem tart senki fejéhez fegyvert, hogy már pedig barátkozni fogsz xy-nal. Nem szidni kell a másikat, hanem kizárni az életedből, nem fordítani rá több figyelmet, és tovább lépni.
2022. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!