Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segíthet egy (képességeinek/cé...

Segíthet egy (képességeinek/céljainak megfelelő) egyetemre történő jelentkezés egy hosszú ideje gyakran magában élő, ritkán eljáró embernek társasági és társalgási képességeit (is) fejleszteni, újra "vissza állítani" egy megfelelő, kellemes szintre?

Figyelt kérdés
Nem tudom sikerült-e jól fogalmaznom - remélem azért érthető mit kívántam a fentiekkel kérdezni. Nyilván az egyetem elsődleges célja a diploma megszerzése, munkakeresési esélyek javítása is, de a fenti sem lenne rossz, ha javítana valamit.

2022. dec. 12. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben lehetőség szerint rendszeresen bejár és tartja a kapcsolatot másokkal, akkor egyértelműen fejlesztheti képességeit.
2022. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, segíthet, de lehet csalódás is. Ma már nem olyanok az egyetemi közösségek, mint régen, kevésbé alakulnak ki tartósabb ismeretségek. ha eleve nagy az elvárás akkor abból csalódás lesz, az viszont biztos hogy lesz alkalom másokkal ismerkedni és lesz téma is kapcsolatot tartani.

Mindig jó ha tanul az ember.

Viszont meg lehet addig próbálni egy gyorsabb, kevésbé költséges és időigényes dolgot is - akár az egyetem mellett - valamiféle tanfolyamot. Ez lehet nyelvi, főzős, művészeti, sport - pl. az önvédelem mindig szükséges, vagy hasonlók. Ott is lenne téma, lennének emberek - persze a korcsoport nagyon véletlenszerű.

2022. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsődleges célja. Na meg az első komoly szakmai kapcsolatok kialakítása is.


Röviden, igen

2022. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!