Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők (18+)! Ti mit...

Cater kérdése:

Lányok, nők (18+)! Ti mit reagálnátok rá az utcán egy ismeretlen férfi hangosan azt mondaná nektek hogy pl."Hü de szép vagy,, istenem de gyönyörű vagy stb.. ??Mindenféle közlekedési szándék nélkül csak úgy, mert néha az ember úgy szívesen kimondáná.

Figyelt kérdés
40+F

#nők #szép #gyönyörű #lányok (18+) #az igazat
2022. dec. 12. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Nekem jól esik az ilyen, meg szoktam köszönni. De azt már nagyon nem szeretném ha folytatná az illető. Szerencsére ilyen még nem történt.
2022. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
A hibbant szoknyapecérek szoktak így viselkedni.
2022. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy idióta 40+-os kiabálja,biztos elsietek onnan.
2022. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tele vannak a városok ilyen nyomulós hibbantakkal. Semmit nem teszek, úgy csinálok mintha nem hallanám és kész.
2022. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hölgyek.Minden tiszteletem a tiétek de közületek itt néhány már átesetetek van ló másik oldalára.Ha nő szép azt miért ne lehetet kimondani ??! Ha az utcán meglátunk egy virágot arra is azt mondjuk hogy szép, de nem szakitjuk le(legalábbis a rendes emberek nem ) hanem gyönyörködünk benne egy kisit és tovább megyünk. En úgy tanultam hogy egy nőt nem illik megbámulni, de vannak helyzetek amikor jól esik és jól esne tudatni is a hölggyel hogy szép, mindenféle további szándék nélkül.
2022. dec. 15. 16:47
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen de nem úgy, hogy megallsz mellette az utcán és bamba pofával bamulva "de szeeep vagy" szöveget elhintve jól végezve dolgod mész tovább.

Egyáltalán minek idegeneket szolitgatni?

2022. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A virág az utcán nem érzi magát kellemetlenül egy ilyen szituációban.

Ha gyönyörködni akarsz azt csináld magadban, de hidd el, az emberek 99%-a valószínűleg nem élvezi hogy egy random férfi magában beszél mellette.

2022. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

Fene tudja, én nem szoktam a virágoknak kiabálni, csak magamban gondolom hogy szép.

2022. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hölgyek sehol nem írtam hogy úgy kiabálnák utána hogy szép vagy! Attól hogy egy ismeretlen férfi azt mondja rátok szépek vagytok már tajparasz, aberált stb..???
2022. dec. 18. 06:25
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan teszi; nem kell ahhoz kiabálni, hogy valaki bunkó vagy kellemetlen legyen.

Személy szerint ignorálni szoktam az ilyen "megjegyzéseket" (a fülhallgató és egy könyv egyik előnye).

2022. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!