Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vásárlás webshopban: Te...

Vásárlás webshopban: Te örülnél ennek vagy idegesítene? (emberi tulajdonság)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vásároltál egy webshopban. Utána pár nap múlva felhívnak téged telefonon, kedvesen érdeklődnek, hogy elégedett vagy-e a megvásárolt termékkel. Van-e esetleg kérdésed, válaszolnak rá, tippeket adnak a termék használatával kapcsolatban, érdeklődnek a szokásaidról, szükségleteidről, és esetleg ajánlanak valamilyen más terméket is, amire szükséged lehet.


A fentiek milyen hatással vannak rád?

(most regisztráltam, nem tudok szavazást kiírni)


A. Nagyon örülök a figyelmességnek, ritkaság, hogy törődnek a vásárlóval és nem csak a pénzt kaszálják be.

B. Nem érdekel, hidegen hagy, közömbös.

C. Idegesít, mert utálok telefonálni.

D. Egyéb, leírom kommentben.



2022. dec. 13. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
C.
2022. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Na hívogassanak, legyen online értékelési lehetőség.
2022. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Idegesítene, így letenném a telefont. A terméknek amit veszek nyilván utána olvasok így ne adjanak tippeket, köszi. Más terméket se tukmáljanak rám, mert nyilván ha érdekelne már megvettem volna. A szokásaimról meg pláne ne érdeklődjenek, mert semmi közük hozzá. Nálam az online vásárlás annyi hogy kosárba teszem, kifizetem, megkapom a visszaigazoló e-mailt és pont. Innentől kezdve a shop ne keressen mert az üzleti tranzakciónk véget ért. Majd én keresem őket, ha kérdésem van.
2022. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
C, ez nagyon irritáló lenne, email jobb lenne erre a célra
2022. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
C, főlösleges, irritáló
2022. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
kb ez lenne az utolsó hogy ilyen "cigány" webshoból rendelek
2022. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva megleptek a válaszok. Nemrég néztem egy videót egy webshopról, ahol a nő elmondta, hogy ezzel a módszerrel sokszorozták meg a bevételeiket. Közben pedig én is pont úgy vagyok vele, mint ahogy a válaszadók többsége, nagyon utálok telefonálni, és bár maga a figyelmesség jólesik, de ilyen módon inkább zaklatásnak élném meg.
2022. dec. 13. 21:28
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

C



Válaszod túl rövid. Ennél részletesebb választ írj!

2022. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem minden ilyen nyaggatás, baxtatás idegesít, soha többet nem vásárolnék tőlük.
2022. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

C

Ha segitségre volna szükségem, akkor utánanézek az interneten. Nem szeretek se telefonálni, se gondolkodni hogy kinek mit mondok.

Megrendelem a terméket, kihozzák, és annyi.

Ha pedig értékelni szeretném - amit nem szoktam, akkor online tenném meg.

2022. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!