Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember vagyok ha csak...

Milyen ember vagyok ha csak amiatt élek mert vannak akik szeretnek engem?

Figyelt kérdés

A szüleim meg a párom nagyon szeretnek engem és csak miattuk élek. Nem rosszból írom, de értem azokat az embereket akik pl nem tartják a kapcsolatot a szeretteikkel meg párkapcsolatuk sincs meg csak haverjaik vannak és ugyanúgy akarnak élni. Persze mindenki saját maga érzi ezt, de az életnek úgy szerintem tényleg nincs semmi értelme Ha nem oszthatod meg senkivel, nem érdekelsz őszintén senkit. Akkor minek küzdeni, minek csinálni az egészet? És ne gyertek azzal hogy “szereztem egy kutyát” stb… a kutya az kutya, az ember az ember. Én még normális vagyok és sose tudna semmilyen fajta állat vagy dolog olyan fontos lenni mint egy ember. Az autóm is aranyos meg fontos mégsem tartana önmagában vissza.

De egyébként őszintén vágyom a halálra, részben amiatt amik már történtek velem, meg csomó betegségem is van, meg átlátom az élet értelmetlenségét. Örülnék ha lenne reinkarnáció, de ha logikusan belegondolok arra jutok lehet az sincs. A keresztény nézetek csak ellenszenvet keltenek bennem és nem bírok hinni bennük.

Ha lenne egy gomb amit ha megnyomnék akkor elfelejtene mindenki aki szeret engem és meghalhatnék akkor megnyomnám. De ilyen sajnos nincs.


Normális gondolatok ezek?

Milyen ember lehetek ha ezt így gondolom?



2022. dec. 14. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Igen és igazad van.
Részben igaz, de így ez egy kicsit erős.
Nincs igazad egyáltalán.
8 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
de nem értem azokat az embereket *
2022. dec. 14. 09:57
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Az emberi kapcsolatok is mulandóak, akit érdekelsz, az is max. 80-100 évig van itt. Nem ezek a dolgok teszik értelmessé vagy értelmetlenné az életet.
2022. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm
2022. dec. 14. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ember vagy? Gyenge ember. Ha senki nem kíváncsi rád, az csakis a te hibád. Ha annyira szükséged van más emberekre, akkor dolgozz magadon. Az emberek nem kíváncsiak az ilyen életképpel rendelkezőekre. Saját kezedben a jövőd, meghalni úgy, hogy nem éltél, az egy hatalmas esély teljes elpazarlása.
2022. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kívancsiak rám a szüleim meg a párom de úgy érzem csak ezt tart életben. Iszonyúan szükségem van más emberek visszacsatolására meg arra hogy igazán fontos legyek. Ha ez nem lenne így szerintem már 16-17 éves koromban eltettem volna magam láb alól. 26 vagyok most egyébként .
2022. dec. 14. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szomorú, hogy így érzel, dokinál voltál már? Sokszor vagyok úgy vele, hogy a szeretteim miatt nem nyírom ki magam, de ha nem lenne senki sem biztos, hogy megtenném, félek élni, de meghalni is.
2022. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

“Az emberek nem kíváncsiak az ilyen életképpel rendelkezőekre“


Mert az emberek milyen életképpel rendelkezőekre kíváncsiak?

Senki nem kiváncsi valójában senkire. Egy felszínes szar világban élünk.

Ez van.

De persze te élhetsz rózsaszín buborékban!

2022. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

@7

Aki nem vagy képes egészséges emberi kapcsolatokat kialakítani, az természetesen úgy gondolkodik, de attól nem más a hibás.

2022. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben ezért élnek. Milyen vagy ez alapján a néhány sor alapján? Egy a 8 milliárdból. Átlagos. Mit szeretnél? A legtöbben irigyek lennének rád, és lehet azok is.
2022. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Addig rendben van, hogy szeretnek téged. De vajon te is szereted őket? Mert ha igen, egy okkal több, hogy ne akarj fiatalon meghalni.
2022. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!