Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen buták és önzőek...

Miért ilyen buták és önzőek az emberek?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom és egyre jobban kezdek besokalni az emberekből! Néhány ember olyan stílust megenged magának ami szinte már felháborító!



Nem tudom hogy csak itt dél-magyaországon jellemző-e ez de visszataszítóak az emberek egyszerűen!


Meg úgy összeségében az emberi butaság és primitívitás elborzaszt ebben az országban!


Ti hogyan kezelitek ezt a sok ostoba, önző, beképzelt embert ?



2022. dec. 14. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Miért vagy meglepve? Ezt vállaltad, ha nem tetszik a (részeg) emberekkel a munka, keress mást.
2022. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Te sem tűnsz empatikusnak, intelligensnek és önzetlennek eddig...
2022. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mert álmomban sem gondoltam hogy a magyar emberek ilyen sunyik, rosszindulatúak, alattomosak, buták!
2022. dec. 14. 12:32
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem a magyar emberek édesem. Ez a munka ilyen. Az hogy életképtelen vagy és nem tudtad ezt előre, a te egyéni problémád.
2022. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na látjátok az utolsó hozzászólása is mutatja az átlag magyar viselkedési stílust!
2022. dec. 14. 12:36
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Amíg világ a világ a vendéglátás mindig ilyen lesz.
2022. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, egyszerűen ez az igazság, hiába fújsz az ötösre.


A munka ilyen. Külföldön dolgozom, ott is annyi a tahó, hgoy az félelmetes, de totál leszarom őket.

Mondja, engem nem érdekel, bólogatok aztán csá.


Minimális energiát sem fektetek bele, hogy idiótákon meg szándékos kötekedőkön mérgelődjek.

2022. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sok embernek nem veszi be a gyomra ha leírják hogy a magyarok nem éppen az IQ-ról híresek. De aki élt vagy szokott külföldön járni azért az észre veszi a pozitív különbségeket!
2022. dec. 14. 12:46
 9/23 anonim ***** válasza:
*a négyesre
2022. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

8-as, persze, ha normális a vendégkör. Ha nem az, akkor bizony ugyanakkora szpás az egész.


Nekem van jó tapasztalatom is, normálisakkal, meg van aki olyan tahó, hogy kedvem lenne a fejére önteni a levest.


Vagy látnád, hogy hagyják ott a szobát - igénytelenség a köbön, és nem tudom eldönteni, hogy ők otthon is ekkora mocsokban élnek (függönyön sperma és társai), vay szimplán csak suttyók.


Ignore - vagy ha ez nem megy, keresned kell olyan melót, ahol nem emberekkel dolgozol.

2022. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!