Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a járvány megmutatta...

Ez a járvány megmutatta mennyire önzőek az emberek?

Figyelt kérdés
Az a fontos hogy nekem jó legyen tudjak kondiba menni moziba menni ide oda menni.. és meghalnak az emberek nem baj... istenem halnak meg emberek én könnyen átvészeltem, többi le van szarva, meg biztos nincs is vírus úgyis meghaltak volna... stb stb
2021. márc. 25. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez eddig se volt titok.
2021. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Azok akik eddig haltak meg rákban, ilyen-olyan betegségekben azokat nem kell sajnálni?

Csak azokat akik covidban haltak meg?

És azok akik a covid miatt nem kapnak ellátást, őket ki sajnálja?

2021. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt egyáltalán hallottunk volna erről a vírusról, ugyanúgy haltak meg emberek, a többi mégis élte az életét. Vagy te nem mentél kondiba, nem mentél moziba, mert tudtad, hogy aznap is meg fognak halni emberek... mondjuk, autóbalesetben?
2021. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Te megint az vagy akit ma már töröltek reggel a hisztijével, hogy maradjon meg örökre a korlátozás?
2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak önzőség kérdése. Alapvető emberi dolog a saját javunkat előtérbe helyezni. Ugye itt jön képbe az hogy ki mennyire, mikor és mit helyez előtérbe, tehát mennyire önző. Szerintem tekintettel kell lenni arra hogy mások akár bele is halhatnak egy-egy ilyen kiruccanásba,de ahogy azt se nézzük ki mikor, miben hal meg, most se szoktuk.
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
48%

Nem is önzőek, egyszerűen buták sokan. Nem értik a korlátozások lényegét, és azokat a saját egyéni szabadságuk szándékos elvételeként fogják fel, és azt gondolják, ez az egész ellenük zajlik.

Ilyesmi gondolatok vezetnek ahhoz, hogy minden szennyet elhiggyenek ami különböző felületeken kering :D

Nem értik, az egészségügyi rendszernek miért jelent ez kihívást, miért nem lehet csak,, rátenni a gépre oszt meggyógyítani'', nem tudják mekkora a szakemberhiány, terhelés, milyen komoly a gond néhol, vagy mi zajlik a háttérben.

Nem értik, hogy attól még, hogy épp szerencsések, hogy a kis életükben nem érzik ezt a problémát, vagy a családban nincs példa halálesetre, ez valóban létezik.

Nyilván izgalmasabb összeesküvés-elméleteket szőni.

Oké, azzal nem vitatkozom, hogy vannak valóban logikátlan és értelmetlen, érthetetlen intézkedések, komoly problémák is odafent, sokak megélhetése veszélybe került, nincs támogatás, de a kérdésed nem erre irányult pontosan.

2021. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Olyan szempontból megmutatja, hogy mások kárára nem visel maszkot, nem tartja be az előírásokat, csupán azért, mert az kényelmetlen a számára. Ez valóban határtalan önzőség.
2021. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
könyörgöm a rákért és más betegség nem tőled függ de egy járvány igen.. HÁLÓZAT ELMÉLET!!!
2021. márc. 25. 21:23
 9/18 A kérdező kommentje:
Rák esetében nem sokat tud tenni az egyén de járvány esetében nagyon is..
2021. márc. 25. 21:24
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezt eddig is lehetett tudni
2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!