Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit magyarazzák ki állandóan...

Mit magyarazzák ki állandóan hogy a pénz nem boldogit?

Figyelt kérdés

Engem se a pénz boldogit, hanem amit veszek rajta..ilyen aranyköpések..

Mindez akkor is a pénzhez köthető.


2022. dec. 16. 09:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Mert "vak" szegények nélkül nem lehetnének gazdagok!

Ja és ha mindenki gazdag akarna lenni akkor felfordulás lenne!

2022. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Ismerek rasszista családot ahol az egyik szülő segítő szervezetnél dolgozik és azt hazudja hogy elfogadó.

Meg ismerek kicsit fanatikusan hívő családot is ahol a férj megcsalta a feleségét.

2022. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

2. vagyok

azért írtam mert sokszor az emberek segget csinálnak a szájukból mert hazudnak a saját érdekükben!!

2022. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Eleg regi mondas, mar nem aktualis 😀 regen a gyari melos is tudott normalis eletet elni a penzebol ill nem is lehetetett ennyi mindenre elbszni a penzt. Ma szrt se er a penzunk.. 200ezerbol max tulelni lehet. Mar a duplajat kene keresnie mindenkinek
2022. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Speciel, nem magyarázom ki!

Sok mindent megtehetnék (anyagilag), ennek ellenére rendszeresen felvillan az agyamban, hogy önkéntes alapon le kellene már húzni a rolót, - mert olyan szinte tele van a lábközi szatyrom azzal, amit sokan csak "életként" emlegetnek a hétköznapokon.

Szerintem csak annyin múlik az egész, hogy gyáva vagyok hozzá...

2022. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Egy bizonyos szinten túl nem boldogít, de ha az alapvető szükségleteidet nem tudod megoldani, akkor az azért elég frusztráló, és veszekedéseket szül. Ha volt olyan szerencséd, hogy olyan emberek vesznek körül, akik még ilyen körülmények között is megőrzik a pozitív jó hangulatukat, akkor úgy könnyebb elviselni a nélkülözést, de ilyen emberekkel normál anyagi körülmények között még jobb lenne.
2022. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ma 10:12


"önkéntes alapon"


Akkor te önkéntes vagy? Állitólag visszaáramlik rád a sok jó ezt mondják az itteni okosok is..

2022. dec. 16. 10:59
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Ezt a gazdagok találták ki, nehogy a szegények lázadjanak.

A pénz igenis boldogít, az életed sokkal-sokkal könnyebb, ha van pénzed bőven.

2022. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Mert mi maradna szerencsétleneknek, ha még ezzel sem nyugtathatnák a lelküket?
2022. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Önmagában lehet nem boldogít, de az biztos, hogy ha nincsen akkor az boldogtalanná tesz.
2022. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!