Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó neki, ha ezt kérdezgeti?

Miért jó neki, ha ezt kérdezgeti?

Figyelt kérdés
Egy csávó folyton amikor találkozunk kérdezgeti, hogy adok e neki egy puszit. Ez neki miért jó?
2022. dec. 17. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert szeretnél ha beadnád a derekad :0
2022. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert szeretne puszit és valószínűleg azt is, ha ő adhatna a puncidra egy puszit.
2022. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

"Elefánt puszi megteszi?"

-Járatlanoknak: ez a comb külső oldalán található izmok találkozási pontjára térddel mért, erőteljes rúgás.

2022. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Jelentsd fel zaklatásért. Főleg, ha kiskorú vagy.
2022. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy igen, majd amikor közeledik, rúgd mogyorón:).
2022. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Inkább kapja el és erőszakolja meg, minthogy megelőzze a bajt? Egyáltalán nem normális az a csávó, ha egyfolytában ilyeneket kérdezget. Vagy szeretné a lepontozó, hogy egy csávó ilyenekkel zaklassa a lányát?
2022. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es

És szerinted mit csinálna ezzel a rendőrség?

Nem én pontoztalak le.


Kérdező,tetszel neki,szexet akar tőled,egyértelmű.Ha nem akarsz tőle semmit,akkor mondd meg neki,ha nem fogja fel,akkor ne találkozz vele többet

2022. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor kihívtam a rendőrséget a zaklató szomszéd miatt, úgy megbüntették őket, hogy azóta nem szekálnak.
2022. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!