Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találjak új hobbikat?

Hogy találjak új hobbikat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Probald ki magad. En irok, rajzolok, festek, varrok, horrorfilmeket nezek, szerkesztek, olvasok, rajongoi holmikat gyujtok... Kismillio dolgot lehet csinalni. Mihez van kedved, kinti vagy benti, egy helyben lenni vagy menni, porgos legyen...
2022. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Benti legyen, utálok kimozdulni
2022. dec. 18. 01:23
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mozdulj ki otthonról. Az is elég kezdetben ha kimész a kertbe talicskát tologatni aztán ahogy szoktatod magad a mozgáshoz megjön majd a kedv meg az igény is a mozgáshoz meg a sportoláshoz.
2022. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha akarnék se tudnék talicskázni a tizediken....
2022. dec. 18. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj egy könyvet.
2022. dec. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

#4 Ki mondta, hogy a tizediken kell?


Lemész a ház elé és ott tologatod.

2022. dec. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én évekig úgy el úsztam, hogy fogalmam se volt, mi érdekel. Aztán unatkoztam, bementem egy könyves boltba . És ugye ott vannak témák. Nyilván észrevettem, mi az ami érdekel engem :) Így öntudatlanul is, ami érdekelt, ahhoz oda mentem :D Nekem ez segitett . Pl így jöttem rá, hogy érdekel a kriminologia vagy a pszichologia, innentől meg adott volt.


Illetve pl menj be hasonlóan egy hobbi boltba pl. Érezni fogod, mi az ami szimpatikus :) Aztán próbáld ki :)

2022. dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Van számítógéped? Vegyél egy MIDI controllert, meg egy f@sza hangkártyát és szerkessz zenéket, aztán töltsd fel a youtubera.
2022. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!