Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire egyszerűek...

Tényleg ennyire egyszerűek lennének az emberek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én eddig ha beszélgettem valakivel, mindig figyeltem stb. De gyakorlatilag azt érzem már hogy ha csak ennyit mondok hogy "aha aha aha", akkor se zavarja az illetőt, gyakorlatilag fel sem fogja ha nem érdekel, ugyanúgy mondja tovább. Nem egy emberről van szó. Tényleg ennyire egyszerű lenne a nagy többség? Én eddig azt gondoltam hogy figyelnem kell mert a másik észreveszi rajtam és rosszul esik neki ha nem de nem ez a helyzet.
2022. dec. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Sokan nyomják a szöveget "akkor is, ha nincs rá fogadókészség"...

Nem tudom ez "hányad része" az embereknek, sokaknál feltűnik: "aha, ez nem is figyel rám, ennyi volt"...

2022. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Én pl nagyon érzékeny vagyok erre, ha érzem hogy egyáltalán nem érdekli az illetőt a mondókám, igyekszem befejezni a témát. De van egy ismerősöm, aki pontosan olyan, mint amit leírtál: mutogatja a képeit (nem egyszer néztem már végig ugyanazokat), nekiáll olyan témáról beszélni, amiről szó szerint semmit nem tudok, csomószor dicsekszik.. ilyenkor kifejezetten próbálom érzékeltetni vele, hogy egyáltalán nem érdekel, de észre sem veszi, imád magáról beszélni

Viszont mással még nem találkoztam akit nem érdekelne a beszélgetőpartnere véleménye

2022. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nagyon sok ilyen van. Mindegy kinek mondja, csak embernek látszódjon.
2022. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szófosók általában nem tudnak kommunikálni,ezért nem is veszik az adást,hogy te miért "aha"-zol folyamatosan.
2022. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!