Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszitek komolyan a...

Miért nem veszitek komolyan a koronavírust? Tényleg ennyire egyszerűek lennének a magyarok? Miért nem tudtok otthon lenni?

Figyelt kérdés
Megsúgom nem csak időseknek kell lélegeztetőgép, nézzetek halálozási statisztikákat és angol nyelven videòkat..
2020. márc. 18. 00:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Hányszor kérdezitek még ezt meg???
2020. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem elégszer! Minden park, lovarda, bevásarlóközpont tele van együgyüekkel..
2020. márc. 18. 00:09
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
A korábbi ugyanilyen kérdésekre adott válaszokból mit nem sikerült értelmezni?
2020. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Te is magyar vagy akkor te is beletartozol a hülyék sokaságába..jaa nem. Biztos egyedül te vagy olyan okos hogy otthon maradsz. Én pont az idős pánikolókat látom az utcán, mert állnak sorba kajáért meg gyógyszerért, miközben értük megy ez az egész felhajtás 90%ban. Én eddig se mentem emberek közé csak ha muszáj volt, most sincs másképp
2020. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Ne játszd már itt az önkéntes rendőrt, légy szíves!

Tudtommal nincs kijárási tilalom, úgyhogy mindenki ott sétál, ahol akar! Te akkor vegyél 50 kg lisztet, azt bújj el a nyolcadikon a panelben, de ne magyarázzad már, hogy kinek hogy kellene élnie!

2020. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
"Minden park, lovarda, bevásarlóközpont tele van együgyüekkel.." De te gyermek, ezt honnan tudod? 🤔 Ezek szerint te sem vagy otthon.
2020. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: Én is erre gondoltam. Szóval a kérdező is jár parkokba, lovardákba, bevásárlóközpontokba. Ráadásul többe, mert "mind" televan.


Amennyiben nem utalod át a fizetésemet a munkáltatóm helyett, továbbra is fogok dolgozni járni, amíg még megvan a munkahelyem. De ha eltartassz, nagyon szívesen otthonmaradok akármeddig. 🤷🏽‍♀️

2020. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 October15 ***** válasza:
52%

Az ilyen kretén kérdésekkel kapcsolatban lenne valami amit nem értek: Ha azok akik kiírják ezt a sok szart azok nem mennek sehova akkor egészen pontosan honnan is tudják, hogy ki és hol tartózkodik? :)


Amúgy teljes mértékben leszarom. A koronavírus nélkül is feldobom a bakancsot főleg, hogy emiatt a kreténkedés miatt áll a góckutatás ami lezárulása nélkül meg nuku transzplantációs lista. :)

2020. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
Én nagyon komolyan veszem. Be is spájzoltam 20 liter koronavírus irtó párlatot. :)
2020. márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Mi a fsznak maradjak otthon? Semmit nem fogdozok össze, nem tüsszögök, köhögök, tisztán tartom magam, de hadd élvezzem már a qrva napsütést, hadd sétáljak a kutyámmal, hadd legyek kinn bmeg, ha már dolgozni nem engednek!


Majd maradok otthon, ha kijárási tilalom lesz. Addig meg neked sem kell játszani a rohadt rendőrt. Az, hogy most otthon legyünk, javaslat, nem parancs. Majd ha parancs lesz, maradok, ígérem.

2020. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!