Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én megölök egy pszichopatát...

Ha én megölök egy pszichopatát akkor jó ember vagyok vagy rossz?

Figyelt kérdés
Csak mert a pszichopaták a leggonoszabbak ezek a Földön. Ha én megölök egyet akkor a társadalom elfog ítélni? Csak elméleti kérdés.

2020. júl. 7. 11:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
A társadalom nem azért ítél el, mert jó vagy rossz embert ölsz meg, hanem azért, mert egyáltalán önrendelkezel. Senkinek sincs joga közülünk eldönteni, hogy ki gonosz, ki nem, ki halhat és ki élhet. Ezért hoztuk létre az ügyvédeket, bírókat.
2020. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
Akkor önbíráskodó és gyilkos vagy.
2020. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom nem feltétlenül fog elítélni, sőt (lásd: fagyállós boros bácsi), ellenben a bíróság igen.
2020. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
A bíróság?????? A magyar igazság szolgáltatás fellegvára, ahol a 17 éves lány meggyilkolása semmit sem jelent? Kinek ne nyílna ki a bicska a zsebében, és kinek ne fordulna meg ilyen a fejében?
2020. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

"A magyar igazság szolgáltatás fellegvára, ahol a 17 éves lány meggyilkolása semmit sem jelent? "

Már miért ne jelentene? A gyilkosság az egyik legsúlyosabban büntetett bűntény, akárhány éves az áldozat.

2020. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Eleve mért akarsz megölni egy pszichopatát, vagy jó/rossz ember lenni?
2020. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
A gyilkosság, már maga a gondolati szándék is idetartozik -jó vagy rossz?
2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
5-ös miért, jelentett valamit? A gyilkos ott van ahol lennie kellene?
2020. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

"5-ös miért, jelentett valamit? A gyilkos ott van ahol lennie kellene?"

Ha valakit elkapnak, és rábizonyítható a szándékos emberölés, akkor elég gyorsan oda kerül, igen.

2020. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Igen szándékos emberölés volt, még sincs börtönben. Ha én magára hagyom a segítségre szorolút és kínok közt pusztul el az mi? Akkor mennyit ér az élete egy embernek?
2020. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!