Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy rossz ember a jó ember...

Ha egy rossz ember a jó ember látszatát kelti akkor ő jó vagy rossz ember?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az alany a mondatban?
2020. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A mondatod első felével kapásból megválaszoltad a kérdést.
2020. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha te éhezel és valaki kaját ad neked akkor számít, hogy azért kapsz kaját mert ő segíteni akar rajtad vagy azért, hogy másokat lenyűgözzön vele?


Sokáig én azt gondoltam, hogy csak az önzetlen jótettek az igaziak, de talán nincs is ilyen hogy valami teljesen önzetlen legyen és összességében a világnak mindegy, hogy miért csinálsz jó dolgokat amíg jó dolgokat teszel.


Szóval aki nem csak kelti a látszatot hanem tényleg jó dolgokat csinál, akár úgy is hogy rossz a motivációja hozzá az szerintem attól még "jó ember".

2020. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy rossz ember, aki jó ember látszatát kelti.
2020. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Farkasbőrbe bújt bárány.
2020. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kelti jó ember látszatát, hogy elnyerje mások bizalmát, hogy aztán kihasználhassa őket. Ez még attól is rosszabb mintha önmagát adná. Úgyhogy a válasz az,hogy a legrosszabb embertípus.
2020. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!